Menu
Your Cart

Yer Süzgeçleri ve Duş Kanalları

Yer Süzgeçleri ve Duş Kanalları
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: KTYS-01
Ürün Görünümleri: 3374

 Yer süzgeci çeşitleri liner tip
Paslanmaz çelik yer süzgeci işyeri banyoları,konut tipi projeler içindir

GENEL BİLGİLER

80 Cm Uzunluğundadır.

Duş kanalları

Standart kanal ızgaraları dışında, “Autocad” ile çizilen her türlü desen ve şekiller, paslanmaz 
çelik levhalar üzerine “laser” ile işlenerek sınırsız sayıda kanal ızgarası oluşturulabilir. Ayrıca, paslanmaz çelik dışında, granit, mermer gibi malzemeler kullanılarak yapılan dekoratif yüzey 
desenli kanal ızgaraları da seçenek olarak sunulmaktadır.

Yıllardan beri Avrupa` da vazgeçilmez hale gelmiş olan paslanmaz çelik lineer duş kanalları artık ülkemizde de aranır hale gelmeye başlamıştır. Paslanmaz çelik duş kanalları hijyenik yapısı, benzersiz dayanıklılığı ve göze hoş gelen dizaynı ile mimarların ve tasarımcıların vazgeçilmezi olmuştur. Özellikle lüks kullanımda modern banyoların olmazsa olmazı haline gelmiş olan paslanmaz çelik duş kanalları artık pek çok tesisat firmasının da ilk tercihi halindedir.Ayrıca duş teknesinin duş kanalları sayesinde gereksiz hale gelmesi banyolara hem modern bir görünüm sağlar hem tekerlekli sandalye ile bile duşa girebilmeye izin verir hem de bütçeye ekstra bir yük oluşturmaz.

Ekerler Mutfak  25 yıllık tecrübesini Avrupa kalitesinde ürünleri zamanında teslim etmesiyle piyasada bilinmektedir ve artık Euro-Drain markası ile kendi imalatı olan tamamıyla paslanmaz çelik duş kanallarını tüketicinin sorunlarına çözüm olabilmek amacıyla piyasaya sunmuştur.

Euro-Drain duş kanalları tamamıyla paslanmaz  çelikten üretilmiş olduğu için uzun ömürlüdür. Birkaç yıl içinde banyonun kırılmasına sebep olacak deformasyonlar veya bozulmalar Euro-Drain duş kanallarında meydana gelmez. Kolay temizlenir yapısı ile kullanıcı dostudur. Ayrıca montajı çok kolaydır ve montaj sırasında hataya fırsat vermez.  

Euro-Drain duş kanalları farklı bütçelere hitap edebilmek amacıyla farklı boy ve dizaynlarda imalat edilir. Özellikle banyo yenilemelerinde karşılaşılan en büyük problemlerden biri olan kanalın derinliği Euro-Drain duş kanallarının farklı çıkış ve yüksekliklere sahip sifonlarıyla bir sorun olmaktan çıkar. Lazer kesim olan üst ızgaralar standart dizaynlar dışında kişisel isteklere göre de üretilebilir. İstenirse isim, logo veya kendi tasarımız olan herhangi bir şekil banyonuzu kişiselleştir.  

Ekerler Mutfak yenilikçiliğiyle tüketicinin sorunlarına çözüm olmak için sürekli çalışmaktadır ve sadece bir ürün ortaya koymaktan ziyade bir sorun çözme prensibi sayesinde yeni ürün çalışmalarına devam etmektedir.