Menu
Your Cart

Yaş pasta ve çikolata dolabı

Yaş pasta ve çikolata dolabı
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: PCD-02
Ürün Görünümleri: 2704

 YAŞ PASTA ÇİKOLATA SÜTLÜ MAMÜL DOLABI
Özel  noktalarda kullanabilmeniz için özel ölçülerde mobil pasta çikolata dolapları üretmekteyiz.
Yaş pasta ve sütlü mamaül doabımızı kullanımda görmektesiniz.
Yaş pasta ve çikolata dolaplarının soğutmaları farklıdır ve bir arada soğutmada bırakılarak teşhir edilmesi çikolatanın görüntü ve tadını bozar.
Çikolata dolaplarında soğutma oldukça düşük ısıda olmaktadır.
Yaş pasta dolapalrında ise soğutma derecesi çikolatanın aksine yüksek soğutma ısısda muhafa ve teşhir edilmelidir.
Yaş pasta ve çikolata dolapalında butik ( bir adet ve farklı ölçüler) ve özel ölçülerde olmak üzere konsept projeleriniz içinde bizlerden ölçü ve detay özellikleri vererek fiyat ve teslim süresi alabilirsiniz.
Resimde görüldüğü Yaş pasta ve sütlü mamaül dolabımızda alt gövde ahşap,paslanmaz baza ve mobil olabildiği gibi üst çerçeve renginde olabilir.
Yaş pasta ve çikolata dolapalrında iç aydınlatmalar ve gövde ahşap veya  doğal taş ile süslenerek gün ışığı/sarıya yakın ton,beyaz/florasan renklerde zincir veya spot led ler kullanılmaktadır.
Yaş pasta ve çikolata dolap kapıları  otomatik kendiliğinden kapanan,kulpsuz, gövde veya çerçeve  renginde imal edilmektedir.
Yaş Pasta ve çikolata dolaplarında çerçeve içinde kullanılan camalr çift cam ve ısıcam özellikte imal edilmekte,dolap soğutma ısısınız ve muhafaza edilen ürünleri korumakta raf ömürlerini uzatmaktadır.
Yaş pasta ve Çikolata dolaplarında sadece ürün leri görebilmek ve daha fazla raf ile pasta ve çikolata teşhir edebilmeniz için görünmez raf düzeneği geliştirdiğimizi bilmenizi isteriz.
Siparişlerinizi bekleriz.