Menu
Your Cart

Lainox Sapiens, konveksiyonel fırın 16 tepsi,kombi fırın,

Lainox Sapiens, konveksiyonel fırın 16 tepsi,kombi fırın,
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: BFG-16
Ürün Görünümleri: 3538

LAİNOX SAPIENS KOMBİ FIRIN

EKMEK VE UNLU MAMÜL FIRINI

Aroma by Sapiens ARES154
15 tepsi 40*60
Doğalgazlı,Elektrikli modelleri vardır.

Ekmek ve Unlu Mamüller Pişirme Fırını.

Bakery Combi Ovens Aroma by Sapiens Lainox. !

Baked baking oven.
It is called love at first sight..
Sweet time your life .
Pass all exams. Eco speed.
GFT Green fine tuning.
Eco Power.
Fast dry-crispy cooking.
Autoclima-Tender,juicy cooking.
Choose the system of washing. Perfect.

Unlu mamuller fırını düşünün ki sizin, tükettiğiniz enerjinin, kendini yıkama özelliği ve pişirme teknolojisiyle su ve , deterjan dahil her şeyden tasarrufta bulunuyor ve mükemmel ürünler pişiriyor. Tepsi çevirelim mi? Altı piştimi? Zamanında pişer mi? Buharla pişirme yaparken haşlar mı? pişirme bittiğinde soğutma yapar mı? Kendini otomatik olarak yıkamaya başlar mı ,soru ve çekincelerinizi bir kenara bırakıp işini layıkıyla yaptığını göreceksiniz.
Ve bir daha asla başka bir fırın düşünmeyeceksiniz.

Sapiens, elektronik kontrollü manuel kumandalarla destekli pişirme işlemlerine yönelik bir fırın. Otomatik LAINOX programlarıyla donatılmıştır, hafızasında 95 pişirme işlemi mevcuttur ve her biri otomatik sıralı 4'e kadar çevrime olanağına sahip, kullanıcı tarafından programlanarak hafızaya alınabilen 99'a kadar pişirme işlemini barındırabilir. Otomatik sıralı 4 çevrime kadar ayarlama özelliğiyle manuel pişirme yapılmasına da doğal olarak olanak tanır ve pişirme işlemi isteğe bağlı çok noktalı veya iğneli probla iç sıcaklık kontrolüyle yapılır.Pişirme işlemlerinin daha iyi ve aynı şekilde gerçekleştirilmesi için vazgeçilmez olan otomatik veya manuel kontrol donatılarının hepsi Sapiens ürününde mevcuttur.

SAPIENS, ürün miktarına ve tipine göre, enerji dağıtımını optimize ve kontrol eder, dalgalanmaları önleyerek pişirme sıcaklığını daima doğru seviyede tutar.
.Ecovapor sistemiyle, pişirme haznesindeki buhar doygunluğunun otomatik olarak kontrol edilmesi sayesinde, su ve enerji tüketimlerinde net bir azalma elde edilir.
Patentli Fast Dry® sistemi (daha hızlı kurutma sağlamak için pişirme haznesinin neminin etkin şekilde giderilmesi) sayesinde kızartmalar, ızgaralar, tatlılar, ekmeklerde mükemmel kızarma ve çıtır çıtır doku elde edilir.
LAINOX'UN Autoclima® sistemi pişirme haznesinin iklimini mükemmel şekilde otomatik olarak yönetir. Sıcaklık ile otomatik nem kontrolü pişirilecek yiyecek türüne göre daima en ideal düzeyde tutulur. Daha önce pişirilmiş yiyeceklere sıcaklık uygulandığında dahi sululuk ve yumuşaklık özellikleri güvence altındadır.
7,10,15,20,40 tepsili pişirme modelleri vardır.

https://youtu.be/QFwlP_Hg7pI