Menu
Your Cart

Spiral Hamur Yoğurma Makinası

Spiral Hamur Yoğurma Makinası
  • Stok Durumu: Stokta Var
  • Model: SSM-10
Ürün Görünümleri: 2235

GENEL ÖZELLİKLER

 

Kendini kanıtlamış Spiral Yoğurma Sistemli Atra Hamur Yoğurma Makineleri, hamur yoğurma işinin zor kısmını üstlenmektedir. Makarna, raviyoli veya benzeri dolgular için gerekli hamurlar dahil olmak üzere bütün mayalı ve ekmek hamurları yoğurmaktadır.

 

Kendini kanıtlamış Spiral Yoğurma Sistemi (SP) yoğun ve ince ayarlı çalışmaktadır. Yoğurma kancalarının ve yoğurma kazanının değişik dönme hızları, hamurun eşit dereceli iyi, homojen bir şekilde karışmasını ve yoğrulmasını sağlamaktadır. Tabi ki bu en küçük miktarlar içinde aynen geçerlidir. Asgari miktar olarak azami miktarın takriben % 10'u kadar yoğrulabilmektedir. (Model ASM 50'de takriben 5 kg un). Karışımın yoğrulması takriben 5 ile 13 dakika sürmektedir

 

Birinci sınıf kaliteli ve uzun ömürlü olmak, her Spiral Hamur Yoğurma Makinesinin hususi özelliklerindendir. Kalbi sağlam sanayi motorudur. Gövde çelik sacdan yapılmış olup elektrostatik fırın boya ile boyanmıştır. Hamur kazanı, yoğurma spirali, kazıyıcı ve koruma kapağı paslanmaz çelikten oluşmaktadır. Hamur ile Temas eden bütün bölgeler Cr-Nİ malzemeden imal edilmiştir.

 

Makinenin tamamının bakımı kolay, kullanımı rahat ve neredeyse hiç bakım gerektirmemektedir. Elektriksel tesisatı Avrupa normlarına uygundur. Kontrol devresi gerilimi 24 Volttur.