Menu
Your Cart

Fırın Unlu Mamül Teşhir Reyonları

Fırın Unlu Mamül Teşhir Reyonları

Ekmek fırınları,pastahaneler,patisserie shop,bakery shop,chocolatte shop tasarım ve imalatlar için uygulamalar yapıyoruz.Baklava reyonu,unlu mamül reyonu,ekmek reyonu,yaş pasta reyonu,kuru pasta reyonu,çikolata reyonu,lokum reyonu,..
BAKLAVA YAŞ PASTA KURU PASTA DOLAPLARI UNLU MAMÜL SATIŞ ve TEŞHİR REYONLARI Pastahaneler,unlu mamül ürünler,kafeler için yaş ve kuru pasta,çikolata satış reyonları,sıcak ve soğuk teşhir reyonları,,notr reyonlar.( Resimdeki modelimiz geniş alınlı özel imaalt modelimizdir )Poğaça börek reyonu/ sıcak servis sulu sistem veya kuru sistem ısıtmalıdır.Otomatik ısı ayarlı thermostat kontrollüdür.Servis alanı 3 yan ve üst raf cam duvarlı ve led aydınlatmalıdır.Simit reyonu / notr servis alt dep..
ÇİKOLATA YAŞ PASTA DOLABIÇikolata ve yaş pasta dolapları farklı soğutmalar sahiptir ama yan yana birlikte ve bir arada üretilebilmektedir.Çikolata dolaplarımızda istediğiniz renk ahşap paslanmaz çelik renkli saç kaplamalar yapabilmekteyiz.Çikolata ve yaş pasta dolaplarımız istediğiniz ölçü ve özelliklerde üretilmektedir.Çikolata dolaplarınız özel ölçülerde imalatı yapılmaktadır...
 Ekmek galeta unlu mamül satış reyonu,Pastahaneler,unlu mamül ürünler,ekmek satış reyonları için ideal formlarda,sıcak ve soğuk teşhir reyonları,,notr reyonlar.Poğaça,börek,kuru pasta,yaş pasta,sütlü tatlı ve ekmek satış reyonları imalat ve proje ekibimizle üretim yapmaktayız...
 Ekmek ve unlu mamül satış reyonu doğal taş kaplamaPoğaça börek reyonu ısıtıcılıEkmek satış reyonuKasa banko iç köşe Kuru pasta reyonuYaş pasta reyonuEkmek ve unlu mamaül satış reyonlarında gövde doğal taş kaplama ve gün ışığı led aydıtlamalı,Üst raflar cam ve orta baza ahşap kaplamadır.Unlu mamül reyonlarında zemin bazalar paslanmaz veye farklı renkte yapılmaktadır.Ekmek ve pasta reyonlarında üst raflar paslanmaz çelik olup aydınlatması gün ışığı led aydınlatma yapılmıştır.Yaş pasta v..
 Poğaça,börek,kuru pasta,yaş pasta ve ekmek satış reyonu..
EKMEK & UNLU MAMÜL YAŞ VE KURU PASTA SATIŞ REYONU ..
 Poğaça,börek,kuru pasta ve ekmek satış reyonu..
EKMEK & UNLU MAMÜL YAŞ VE KURU PASTA SATIŞ REYONU ..
EKMEK & UNLU MAMÜL YAŞ VE KURU PASTA SATIŞ REYONU ..
EKMEK & UNLU MAMÜL YAŞ VE KURU PASTA SATIŞ REYONU ..
Ekmek fırını,Kuru Pasta fırını,Poğaça Börek Fırını,Unlu Mamüller dükkanı,..
 Poğaça,börek,kuru pasta ve ekmek satış tezgah ve üniteleriSıcak,soğuk ve notr reyonlar olmak üzere, kaplamalarında ahşap,granit,çimstone,siyah ve beyaz boyalı kaplamalar kullanmaktayız...
EKMEK & UNLU MAMÜL YAŞ VE KURU PASTA SATIŞ REYONU ..
KMEK & UNLU MAMÜL YAŞ VE KURU PASTA SATIŞ REYONU ..
 EKMEK & UNLU MAMÜL YAŞ VE KURU PASTA SATIŞ REYONU ..
YAŞ PASTA KURU PASTA SATIŞ ve TEŞHİR REYONLARIPasta Kafe  teşhir reyonları  Pastahaneler,unlu mamül ürünler,kafeler için yaş ve kuru pasta,çikolata satış reyonları,sıcak ve soğuk teşhir reyonları,,notr reyonlar.Poğaça börek reyonu/ sıcak servis sulu sistem veya kuru sistem ısıtmalıdır.Otomatik ısı ayarlı thermostat kontrollüdür.Servis alanı 3 yan ve üst raf cam duvarlı ve led aydınlatmalıdır.Simit reyonu / notr servis alt depolu üst 2 sıra siyah veya paslanmaz  profil servis ..
Projenize özel Dondurma-Tatlı,sıcak soğuk,pasta börek teşhir reyonları,satış üniteleri,özenle tasarlanıp imalatı yapılmaktadır...
Teşhir salonunuzun uygun noktalarından,istenilen ebat ve özelliklerdeElektrikli gazlı, ahşap ve granit / mermer,taş kaplama çalışmaları uygulanmaktadır.Üstü sıcak/ börek poğaça içinalt raflar notr/ baklava,kuru pasta vd...
POĞAÇA BÖREK,UNLU MAMÜL TEŞHİR VE SATIŞ REYONLARIPOĞAÇA BÖREK TEŞHİR REYONLARIUNLU MAMÜL  VE PASTA REYONLARIMIZ  ÖZEL İMALATTIRPoğaça börek reyonu/ sıcak servis sulu sistem veya kuru sistem ısıtmalıdır.Otomatik ısı ayarlı thermostat kontrollüdür.Servis alanı 3 yan ve üst raf cam duvarlı ve led aydınlatmalıdır.Simit reyonu / notr servis alt depolu üst 2 sıra siyah veya paslanmaz  profil servis raflıdır, ön ve yanlar cam duvar,2 sıra siyah profil raflarda led aydınlatma vardır.Kuru ..
Cumbalı Yaş pasta çikolata  teşhir reyonlarıYaş pasta ve çikolata reyon hattında olanlarYaş pasta reyonuÇikolata reyonuKuru Pasta reyonuGaleta ,kurabiye reyonuBörek poğaça reyonuAçık teşhir reyonuGümüşlük ve paketleme reyonuKöşe bankoKasa bankosuÜst gövde  yatık düz cam ,üst raflar siyah boyalı saç olarak  imal edilmektedir.Alt gövde prfil kasa üzerine eskitme vernikli  ahşap  kaplama uygulaması yapılmaktadır.Alt gövde üzerine siyah profilden cumbalı sepetler monteli uyg..
YAŞ PASTA UNLU MAMÜL  VE BAKLAVA  DOLABI POĞAÇA BÖREK REYONU ÖZEL TASARIM & BEYAZ KELEBEK Pastahaneler,unlu mamül ürünler,ekmek satış reyonları için ideal formlarda,sıcak ve soğuk teşhir reyonları,,notr reyonlar.Poğaça,börek,kuru pasta,yaş pasta,sütlü tatlı ve ekmek satış reyonları imalat ve proje ekibimizle üretim yapmaktayız.Yaş pasta,poğaça,börek ve unlu mamül reyonlarımızda sade renklerde güzel durmakta ve müşteriye hoş ve çekici görünüm sunmaktadır.Unlu mamaül,y..
 UNLU MAMÜL,EKMEK,YAŞ PASTA , ÇİKOLATA DOLABIÖzel  noktalarda kullanabilmeniz için özel ölçülerde mobil pasta çikolata dolapları üretmekteyiz.Yaş pasta ve çikolata dolaplarının soğutmaları farklıdır ve bir arada soğutmada bırakılarak teşhir edilmesi çikolatanın görüntü ve tadını bozar.Çikolata dolaplarında soğutma oldukça düşük ısıda olmaktadır.Yaş pasta dolapalrında ise soğutma derecesi çikolatanın aksine yüksek soğutma ısısında muhafa ve teşhir edilmelidir.Butik ve özel ölçülerde olm..
Barok teşhir üniteleri farklı model ,renk ve özelliklerde,soğutmalı ve notr üniteler olarak üretilmektedir...
Pastahaneler,unlu mamül ürünler,ekmek satış reyonları için ideal formlarda,sıcak ve soğuk teşhir reyonları,,notr reyonlar.Poğaça,börek,kuru pasta,yaş pasta,sütlü tatlı ve ekmek satış reyonları imalat ve proje ekibimizle üretim yapmaktayız...
KAFE-BAR SOĞUK TEŞHİR REYONU PREMİER-01Standart Ebat: 1200*830*1370 MM220 WOLT. 400 WATTÖN BOMBE CAM SÜRGÜLÜARKA DÜZ CAM SÜRGÜLÜ Ral her renk çalışma yapabiliriz...
YAŞ PASTA KURU PASTA SATIŞ  REYONLARIPasta Kafe  teşhir reyonları  Pastahaneler,unlu mamül ürünler,kafeler için yaş ve kuru pasta,çikolata satış reyonları,sıcak ve soğuk teşhir reyonları,,notr reyonlar.( Resimdeki modelimiz gövde beyaz mdf ağırlıklı,üst raflar açık özel imaldir )Poğaça börek reyonu/ sıcak servis sulu sistem veya kuru sistem ısıtmalıdır.Otomatik ısı ayarlı thermostat kontrollüdür.Servis alanı 3 yan ve üst raf cam duvarlı ve led aydınlatmalıdır.Simit reyonu / n..
YAŞ PASTA KURU PASTA  ÇİKOLATA SATIŞ  TEŞHİR REYONLARIPasta Kafe  teşhir reyonları  Pastahaneler,unlu mamül ürünler,kafeler için yaş ve kuru pasta,çikolata satış reyonları,sıcak ve soğuk teşhir reyonları,,notr reyonlar.( Resimdeki modelimiz kapalı muhafazadır )Poğaça börek reyonu/ sıcak servis sulu sistem veya kuru sistem ısıtmalıdır.Otomatik ısı ayarlı thermostat kontrollüdür.Servis alanı 3 yan ve üst raf cam duvarlı ve led aydınlatmalıdır.Simit reyonu / notr servis alt..
Simit Reyonu Lüks, Unlu Mamül Reyonu Lüks,Simit Satış Reyonu,Poğaça Börek Satış Reyonu,..
Unlu Mamül dolabı,Pasta Börek Dolabı,..
Unlu mamül ve ekmek satış ve  teşhir reyonlarıUnlu mamül ve ekmek reyon hattında olanlarYaş pasta reyonuKuru Pasta reyonuGaleta reyonuBörek poğaça reyonuEkmek satış reyonuAçık teşhir reyonuKasa bankosuÜst gövde isteğe göre yatık ve düz siyah profilden imal edilmektedir.Alt gövde prfil kasa üzerine ahşap ve doğal taş kaplama uygulaması yapılmaktadır.Soğutmalı reyonlarda çift sıra ısı cam,sürgü cam kapılarda çift ve tek sıra cam uygulaması yapılmaktadır.Tüm reyonların üstlerinde kenar boyamal..
Ekmek fırını,Kuru Pasta fırını,Poğaça Börek Fırını,Unlu Mamüller dükkanı,..
Unlu Mamül Satış reyonu,Ekmek Satış reyonu,..
Unlu Mamül Satış Reyonu,Soğuk Sandviç Dolabı,..
Poğaça,börek,kuru pasta ve ekmek satış reyonu..
Unlu mamül Reyonu özel imalat EST-16 MODEL UNLU MAMÜL REYONLARIMIZ ÖZEL İMALATTIREkmek satış reyonu Poğaça börek reyonu/ sıcak servis sulu sistem veya kuru sistem ısıtmalıdır.Otomatik ısı ayarlı thermostat kontrollüdür.Servis alanı 3 yan ve üst raf cam duvarlı ve led aydınlatmalıdır.Smit reyonu / notr servis alt depolu üst 2 sıra siyah veya paslanmaz  profil servis raflıdır, ön ve yanlar cam duvar,2 sıra siyah profil raflarda led aydınlatma vardır.Kuru pasta reyonu / notr servis r..
Yaş pasta reyonu,doğal taş kaplamaEkmek fırınlarında yaş pasta reyonları olmazsa olmaz hale gelmiştir.Bu projede yaptığımız  yaş pasta reyonu çalışmasında gövde doğal taş kaplanmış,soğutmanın başladığı yerde ahşap kapatma kullanılmış,altına gün ışığı led aydınlatma uygulanmıştır.Yaş pasta reyonumuzda 4 cephede çift sıra ısı cam duvarlar kullanılmış olup müşteri ve servisin istenilen bölge ve açıdan görülmesi sağlanmıştır.Yaşa pasta reyonumuzda servis tarafı çift sıra sürgü ısı cam uygulanmı..
 YAŞ PASTA ÇİKOLATA SÜTLÜ MAMÜL DOLABIÖzel  noktalarda kullanabilmeniz için özel ölçülerde mobil pasta çikolata dolapları üretmekteyiz.Yaş pasta ve sütlü mamaül doabımızı kullanımda görmektesiniz.Yaş pasta ve çikolata dolaplarının soğutmaları farklıdır ve bir arada soğutmada bırakılarak teşhir edilmesi çikolatanın görüntü ve tadını bozar.Çikolata dolaplarında soğutma oldukça düşük ısıda olmaktadır.Yaş pasta dolapalrında ise soğutma derecesi çikolatanın aksine yüksek soğutma ısısda muha..
Dönerli börek pişirme ve baklava reyonuSu böreklerini dönerek pişirme özelliğine sahip teşhir reyonu.  Pastahaneler,unlu mamül ürünler,ekmek satış reyonları için ideal formlarda,sıcak ve soğuk teşhir reyonları,,notr reyonlarPoğaça,börek,kuru pasta,yaş pasta,sütlü tatlı ve ekmek satış reyonları imalat ve proje ekibimizle üretim yapmaktayız...
Gösterilen: 1 ile 43 arası, toplam: 43 (1 Sayfa)