Menu
Your Cart

MEDİKAL VE HİJYEN EKİPMANLARI


MEDİKAL TAŞIMA VE KORUMA ARABASI TEKERLEKLİSOĞUK ZİNCİR TAŞIMA ARABASIDİGİTAL THERMOMETRE GÖSTERGELİ BUZ GIDA AŞI TAŞIMA ARABASIKapasitesi 48 Litre Dış Ölçüler, 42 cm x 36 cm x 65 cm Kapak üzerinde digital termometresi olmalı, aşıların sıcaklık değişimi anlık olarak takip edilebilmektedirDarbe dirençli malzemeden üretilmiştir.CE uluslar arası güvenlik belgelisine sahiptir.İstenildiğinde her iki yandaki kulpu sayasinde elde yada uzun kulpu sayasinde tekerlekleri üzerinde taşın..
UV Steril Dolap – 10 Bıçaklı 120 dakika timer kontrollü, UV lamba UV filtrasyonlu renkli pleksi kapak Sac bıçaklıklı220 Wolt. 50 Watt.Ebatlar: 52*14*65..
Bıçak steril dolabı,sterilizasyon dolabı ,ultra viole bıçaklık,20 bıçakUV Steril Dolap – 20 Bıçaklık 120 dakika timer kontrollü, UV lamba UV filtrasyonlu renkli pleksi kapak Sac bıçaklıklık220 Wolt. Ebatlar ; 94*14*65..
BUZ TAŞIMA ARABASI SOĞUK ZİNCİR TAŞIMA ARABASI & THERMOS ARABA BUZ VE SOĞUK SU KORUMA VE TAŞIMA ARABASIHER SAAT 1 'C ISI KAYBIYLA KORUMA SAĞLARKapasitesi  38 Litre Dış Ölçüler, 42cm x 36cm x 57 cm Darbe dirençli malzemeden ( Poliprilen hava sıkıştırmalı ithal materyal )üretilmiştir.Kapak dahil çift duvarlı hava geçirgensizdir.Teleskopik kulpu & uzatılmakta,kısa halde  valiz gibi taşınmaktadırTekerlekleri sayesinde kolay taşıma yapılabilmektedi..
Fotoselli ameliyat evyesi,paslanmaz hastahane evyesi,Duvara Monte Fotoselli Musluklu Evye,Ellerinizle dokunmadan hijyenik evyelerlerle temizlik yapınTekli 60*60*40/90 Cmİkili 130*60*40/90 CmÜçlü 190*60*40/90 cmİsteğe Göre Özel Ölçü İmal edilirOpsiyonel; sıvı sabunluk fotoselli,dezenfektan fotoselli ..
SENSÖRLÜ ,fotoselli SIVI SABUNLUK VE DEZENFEKTANLIKAISI 304 kalite paslanmaz çelik gövde.4 adet alkalin kalem pille çalışır.Üstten kilitlidir.Her çalışmasında 3 ml sıvı verir.Duvara monte edilerek kullanılır.Sıvı sabun veya dezenfektan doldurularak kullanılır.Ürün ölçüleri: Derinlik. 11.5 cm, Genişlik. 15.5 cm, Yük. 27 cm.Türk Malıdır.1100 ml hacimli, kilitli, pilli.Pil ve adaptör hariçtir.2 yıl garantilidir.Montaj Talimatı:Tezgah ile cihazın alt kenarı arasında en az 30..
 Fotoselli Çelik Sıvı Sabun Dispanseri, Elektrikli, Pilli çalışıyor; 2100 Mlg.Fotoselli Sensörlü Sıvı Sabunluk 2100 ml Fotoselli Sabunluk (Saten ve Krom Kaplı)304 Kalite P. Çelikten mamülDayanıklı ve darbeye karşı korunumlu4x1,5VLR6 pille çalışırEstetikDuş jeli, şampuan, yıkama losyonu vb. kullanımına uygunHırsızlık önleyici kilit tertibatlı..
Kişi evye ye yaklaştığında  otomatik olarak çalışmaya başlar ve 8-10 saniye boyunca ellerin yıkanması için su verir uzaklaştığınızda  otomatik durur.- Ürün elleri kullanmadan yıkama imkanı sunar.- Kolay çalışması ile süreci hızlandırır.- Duvara montajlı şekilde çalışır.- Üzerindeki sabunluk sıvı sabun ve dezenfektan isteğe göre fotoselli,sensörlü  ile çalışır ve sabun+dezenfektan  değişimi kolaydır.- Kolaylıkla temizlenebilir.- Ergonomik tasarıma sahiptir.Ebatlar: 450*400*450..
Medikal ve endüstriyel mutfaklar dahil tüm sanayi işletmelerinde kullanmak üzere tasarlanmıştır.Personel evyesi fotoselli,mutfak evyesi fotoselli,hijyenik evye Personel evyeye yaklaştığında  otomatik olarak çalışmaya başlar ve 8-10 saniye boyunca ellerin yıkanması için su verir uzaklaştığınızda  otomatik durur.- Ürün elleri kullanmadan yıkama imkanı sunar.- Kolay çalışması ile süreci hızlandırır.- Duvara montajlı şekilde çalışır.- Üzerindeki sabunluk sıvı sabun ve dezenfektan iste..
Paslanmaz fotoselli sıvı sabunlukSensörlü sıvı  sabunluk304 KALİTE PASLANMAZ ÇELİKTİR.4 ADET ALKALİ PİLLE ÇALIŞIR..
Ayak Pedallı Musluk Sistemi, Dirsek Basmalı Batikon Verici, Tırnak Fırça Haznesi Seçeneklere Göre Ölçüler: Tekli:800x650x850, İkili:1200x650x850, Üçlü:1900x650x850/1250mm..
Hijyen evyesi ,dizden kumandalı evye,hijyenik  personel evyesi,Hijyen evyesi ,dizden kumandalı evye,hijyenik  personel evyesi,Ürün, kişi dizi ile baskı uyguladıktan sonra otomatik olarak çalışmaya başlar ve 8-10 saniye boyunca ellerin yıkanması için su verir ve daha sonra kendisi durur.- Ürün elleri kullanmadan yıkama imkanı sunar.- Kolay çalışması ile süreci hızlandırır.- Duvara montajlı şekilde çalışır.- Üzerindeki sabunluk sıvı sabun ve dezenfektan  ile çalışır ve sabun+dezenfe..
 Izgaralı 1 veya 2 Adet Koldan Basmalı Sistem Musluklu ve 1 veya 2 Adet Fiskiye Musluklu Aparat Yıkama Evyesi Ölçüler:1300x670x850mmÖzel ölçülerde ve özelliklerde imalat yapılmaktadır...
Hijyenik paspas,steril paspas,anti bakteriyel paspas, anti bakteriyel hijyen paspası,30 mm Kalınlıkta eloksallı alüminyum profiller ile 30 mm kalınlığında alüminyum paslanmaz sacdan imal edilmiştirPaspasın alt kısmına kayma riskini minimuma indiren kauçuk fitiller eklenmiştirPaspasın iç derinliği 25 mm dir .Paspasın iç kısmına sıyrılıp kolayca çıkarılan özellikli kıvırcık paspaslar ile renklendirilerek dekoratif görüntü verilmektedir.Kullanım alanları;Gıda Üretimi yapan işyerleriLokantalarFırınl..
Kavanoz steril dolabı,steril dolap,ultra viole steril dolapUV Steril Dolap – Kavanoz 120 dakika timer kontrollü, UV lamba UV filtrasyonlu renkli pleksi kapak Cam raflıUv lambalı sterilize edici ampülleriyle konserve yapımı ,gıda numune saklama veya diğer çeşitli ihtiyaçlarınızda cam kavanozlarınızı olası bakterilerden mikroplardan arındıran bu sterilizasyon cihazı zaman saati paslanmaz yapısıyla size rahat ve güvenli kullanım sunar.10+10 = 20 KAVANOZ KAPASİTELİ220 Wolt. 150 Watt.E..
OZON GAZI NEDİR, NE İŞE YARAR? Bir oksijen çeşidi olan ozon (O3), 3 oksijen (O2) atomundan oluşmuş, keskin kokulu, gaz halinde kararsız bir moleküldür. Alman kimyacı Christian Friedrich Schönbein tarafından 1839 yılında keşfedilmiştir.Ozon, üç oksijen molekülünün bir araya gelmesi ile oluşan oksijenin yüksek enerjili halidir.  Gökyüzünün mavi renginin kaynağı olan ozonun dünyadaki yaşam için ne denli önemli olduğu son yıllarda yapılan bilimsel araştırmalarla kanıtlanmıştır.  ..
OZON JENERATÖRÜ S1-A MODELİ;200 m²'ye kadar ev, iş yeri, otel odaları, okullar, spor salonu, oyun alanları, sinema salonları, kafe, lokanta, restoran gibi ortak kullanım alanları ve otomobil dezenfeksiyonları için idealdir. Rahatsız edici kötü kokuları, bakteri, virüs, mikrop, ev akarı, küf, mantar gibi zararlıları %99,9 oranında hızlı ve kalıntı bırakmadan yok eder. Her hangi bir kimyasal madde bırakmaz, sarf malzeme ihtiyacı bulunmaz. Fan modu çıkışıyla ortam uygulaması yapabilir, ha..
 OZON JENERATÖRÜ S2-A MODELİ;100 m²'ye kadar ev, iş yeri, otel odaları, okullar, restaurant, ortak kullanım alanları ve otomobil dezenfeksiyonları için idealdir. Rahatsız edici kötü kokuları, bakteri, virüs, mikrop, ev akarı, küf, mantar gibi zararlıları %99,9 oranında hızlı ve kalıntı bırakmadan yok eder. Her hangi bir kimyasal madde bırakmaz, sarf malzeme ihtiyacı bulunmaz.    Dezenfeksiyon Amaçlı KullanımOzon gazı okside edici özelliğe sahiptir. Ortamdaki her tür..
OZON JENERATÖRÜ S3-A MODELİ;200-300 m²'ye kadar ev, iş yeri, otel odaları, okullar, spor salonu, oyun alanları, sinema salonları, kafe, lokanta, restoran gibi ortak kullanım alanları ve otomobil dezenfeksiyonları için idealdir. Rahatsız edici kötü kokuları, bakteri, virüs, mikrop, ev akarı, küf, mantar gibi zararlıları %99,9 oranında hızlı ve kalıntı bırakmadan yok eder. Her hangi bir kimyasal madde bırakmaz, sarf malzeme ihtiyacı bulunmaz. Dezenfeksiyon Amaçlı KullanımOzon gazı o..
OZON JENERATÖRÜ S4-A MODELİ;300-400 m²'ye kadar ev, iş yeri, atölye, otel odaları, okullar, spor salonları, oyun alanları, sinema salonları, kafe, lokanta, restoran gibi ortak kullanım alanları ve otomobil dezenfeksiyonları için idealdir. Rahatsız edici kötü kokuları, bakteri, virüs, mikrop, ev akarı, küf, mantar gibi zararlıları %99,9 oranında hızlı ve kalıntı bırakmadan yok eder. Her hangi bir kimyasal madde bırakmaz, sarf malzeme ihtiyacı bulunmaz. Dezenfeksiyon Amaçlı Kullanım..
EDF OZON JENERATÖRÜ S5-A MODELİ;400-500 m²'ye kadar ev, iş yeri, atölye, otel odaları, okullar, spor salonları, oyun alanları, sinema salonları, kafe, lokanta, restoran gibi ortak kullanım alanları ve otomobil dezenfeksiyonları için idealdir. Rahatsız edici kötü kokuları, bakteri, virüs, mikrop, ev akarı, küf, mantar gibi zararlıları %99,9 oranında hızlı ve kalıntı bırakmadan yok eder. Her hangi bir kimyasal madde bırakmaz, sarf malzeme ihtiyacı bulunmaz. Dezenfeksiyon Amaçlı Kull..
S6-A OZON JENERATÖRÜOzon jeneratörü,Endüstriyel amaçla tasarlanmış olup Atölye, Fabrika , Depo , Çiftlik , Sera Vb mekanlarda son teknoloji yazılımlı Dijital LCD Touchpanel ekranıyla  mükemmel koku giderme ve dezenfeksiyon sağlar.500 m2-5.000 m2 arasında ozonlu alan temizliği için ideal ozon jeneratörü.% 100 yerli sermaye yerli işçilik yerli imalat .EN-100 OZON JENERATÖRÜ TEMİZLENECEK ALANA GÖRE ÖZEL OLARAK İMAL EDİLMEKTEDİR.Bir oksijen çeşidi olan ozon (O3), 3 oksijen (O2) atomun..
sıvı sabunluk, sıvı dezenfektan,sıvı dezenfektan ünitesiRestaurant dezenfektan dispanseri,otel dezenfektan dispanseri,hastane dezenfektan dispanseri,mutfak sıvı sabunluk dispanseriPaslanmaz çelik kasalı,Bir litre kapasiteliDirsek veya el kontrollü Duvara ve standa monte özellikli sıvı sabunluk,dezenfektan ünitesi120*100*250 mm..
sıvı sabunluk, sıvı dezenfektan,sıvı dezenfektan ünitesiStandart sabit zemin ve duvara monte tip:Restaurant dezenfektan dispanseri,otel dezenfektan dispanseri,hastane dezenfektan dispanseri,mutfak sıvı sabunluk dispanseriRestaurant sıvı sabunluk dispanseri,otel sıvı sabunluk dispanseri,hastane sıvı sabunluk dispanseri,mutfak sıvı sabunluk dispanseriPaslanmaz çelik kasalı,Bir litre kapasiteliDirsek veya el kontrollü Duvara ve standa monte özellikli sıvı sabunluk,dezenfektan ünitesi120*100*25..
MEDİKAL TAŞIMA VE KORUMA ARABASI TEKERLEKLİSOĞUK ÜNİTE ZİNCİRLEME  TAŞIMA ARABASIDİGİTAL THERMOMETRE GÖSTERGELİ BUZ ,SU,GIDA  ve AŞI TAŞIMA KORUMA ARABASIKapasitesi 56 Litre Dış Ölçüler, 48 cm x 51 cm x 53 cm Kapak üzerinde digital termometresi vardır, aşıların sıcaklık değişimi anlık olarak takip edilebilmektedirDarbe dirençli malzemeden üretilmiştir.CE uluslar arası güvenlik belgelisine sahiptir.İstenildiğinde her iki yandaki kulpu sayasinde elde yada uzun kulpu s..
Steril paspas,dezenfektan paspaslar, Aisi 304 L 18/10 Cr.Ni. paslanmaz çelikten havuz sistemi olmalıdır.Steril havuzun tüm kenarları rahat biniş ve inişli rampalı olmalıdır.Steril dezenfektan paspasın etrafındaki rampalar engelli bisikleti,servis arabaları,valiz ve diğer taşıyıcıların rahatça giriş ve çıkış yapabileceği şekilde olmalıdırHijyenik steril paspasın havuz dahil her noktasında argon-ark gaz altı dikiş sistemli sızdırmaz ve ayrılmaz paslanmaz çelikten yapılmalıdır.Steril paspasın iç kı..
Gösterilen: 1 ile 26 arası, toplam: 26 (1 Sayfa)