Menu
Your Cart

Konveksiyonel-Kombi Fırınlar

Konveksiyonel-Kombi Fırınlar 

Lainox Fırın icon - ICET051 lainox kombi fırın ,icon 5 Adet 1/1 Gn ve 40*60 tepsi pişirme özelliğiTUTKUYLA PİŞİRİN, İLK GÖRÜŞTE FIRIN !Yeni Icon ile mutfağınız avcunuzun içinde. Çünkü basit ve eksiksiz bir şekilde; kahvaltıdan başlayarak müşterilerinize arzu ettikleri her şeyi servis etmenizi sağlayan pek çok fonksiyona sahip. Tüm pişirme şekilleri son derece basit, hem de tek tuşla dervrede. Tüm müşterilerinizi fethedecek lezzetli mönüleri hazırlamak için tek yapmanız gereken yar..
kombi fırın icon lainox ICET 041ıcon lainox ilk görüşte aşk.lainox fırın ,lainox kombi fırınlainox konveksiyonel fırın TUTKUYLA PİŞİRİN, İLK GÖRÜŞTE FIRIN !Yeni Icon ile mutfağınız avcunuzun içinde. Çünkü basit ve eksiksiz bir şekilde; kahvaltıdan başlayarak müşterilerinize arzu ettikleri her şeyi servis etmenizi sağlayan pek çok fonksiyona sahip. Tüm pişirme şekilleri son derece basit, hem de tek tuşla dervrede. Tüm müşterilerinizi fethedecek lezzetli mönüleri hazırlamak için tek yapm..
LAINOX FIRIN-İLK GÖRÜŞTE AŞK LAINOX KOMBI FIRIN ICET101 ( ICON)10 Tepsi / 40*60 Icon; Mutfak sanatları, pastacılık ve her türlü yiyecek pişirme işlemleri için her türlü pişirme kabına uygundur. Icon, her tip mutfakta size yer kazandırır. Mutfak sanatlarından pastacılığa kadar her şey son derece kolaylaşacak. Çünkü Icon’un içinde,Euronorm 600x400mm ebatlarında, hem pastacılık işlerine, hem de fırıncılık işlerine özel,mutfak sanatlarıiçin geliştirilmiş GN 1/1 530x325mm pişirme ..
LAINOX ICON FIRIN :  ICET071İLK GÖRÜŞTE AŞK 7 Tepsi / 40*60 / Gn 1/1 uyumlu Yemek ve ekmek fırını,unlu mamül fırını,pasta  börek fırını Icon; hem mutfak sanatları, hem de pastacılık işleri için her türlü pişirme kabına uygundur. Icon, her tip mutfakta size yer kazandırır. Mutfak sanatlarından pastacılığa kadarher şey son derece kolaylaşacak. Çünkü Icon’un içinde,Euronorm 600x400mmebatlarında, hem pastacılık işlerine, hem de fırıncılık işlerine özel mutfak sanatlarıiçin g..
LAINOX NABOO 20 TEPSİLİ,ELEKTRİKLİ GAZLI KOMBİ FIRIN,ÜRÜN HAKKINDAPİŞİRME ŞEKLİ-ICS (Etkileşimli Pişirme Sistemi) tarihçeleri, malzemeleri, işlemleri, otomatik pişirme programı ve tabak hazırlama usulüyle birlikte İtalyan, Fransız, Dünya, İspanyol, Rus, Asya, Alman ve yakında Türk mutfaklarına özgü tarifler için otomatik pişirme sistemi-Üç pişirme moduna sahip manuel pişirme: 30°C ile 300°C arası Konveksiyon, 30°C ile 130°C arası Buhar, 30°C ile 300°C arası Konveksiyon+Buhar karma.-Programlanabi..
 LAINOX NABOO ELEKTRİKLİ FIRIN NAEB 071ÜRÜN HAKKINDAPİŞİRME ŞEKLİ-ICS (Etkileşimli Pişirme Sistemi) tarihçeleri, malzemeleri, işlemleri, otomatik pişirme programı ve tabak hazırlama usulüyle birlikte İtalyan, Fransız, Dünya, İspanyol, Rus, Asya, Alman ve yakında Türk mutfaklarına özgü tarifler için otomatik pişirme sistemi-Üç pişirme moduna sahip manuel pişirme: 30°C ile 300°C arası Konveksiyon, 30°C ile 130°C arası Buhar, 30°C ile 300°C arası Konveksiyon+Buhar karma.-Programlanabilen ..
 LAINOX NABOO 40 TEPSİLİ ELEKTRİKLİ GAZLI KOMBİ FIRINÜRÜN HAKKINDAPİŞİRME ŞEKLİ-ICS (Etkileşimli Pişirme Sistemi) tarihçeleri, malzemeleri, işlemleri, otomatik pişirme programı ve tabak hazırlama usulüyle birlikte İtalyan, Fransız, Dünya, İspanyol, Rus, Asya, Alman ve yakında Türk mutfaklarına özgü tarifler için otomatik pişirme sistemi-Üç pişirme moduna sahip manuel pişirme: 30°C ile 300°C arası Konveksiyon, 30°C ile 130°C arası Buhar, 30°C ile 300°C arası Konveksiyon+Buhar karma.-Programl..
LAİNOX SAPIENS KOMBİ FIRIN EKMEK VE UNLU MAMÜL FIRINIAroma by Sapiens ARES154 15 tepsi 40*60 Doğalgazlı,Elektrikli modelleri vardır.Ekmek ve Unlu Mamüller Pişirme Fırını.Bakery Combi Ovens Aroma by Sapiens Lainox. !Baked baking oven. It is called love at first sight..Sweet time your life .Pass all exams. Eco speed.GFT Green fine tuning.Eco Power. Fast dry-crispy cooking. Autoclima-Tender,juicy cooking. Choose the system of washing. Perfect.Unlu mamuller fırını düşünün ki sizin, tükettiğiniz e..
Unox Bakerlux SHOP. Unlu mamül fırını,Pro Stefania LED FırınPasta fırını,ekmek fırını,unlu mamül fırını,Küçük işletmeler ve özel unlu mamül üretimi için ideal buharlı fırın.46x33 cm, 3 Tepsi KapasiteliModel: XEFT-03HS-ELDVÜrün Adı: STEFANIA/ baker luxProgramlı pişirme paneliGüç: ElektrikliPişirme : ElektrikliTepsi Sayısı: 3Tepsi Boyutları: 460x330 mmTepsi Aralığı: 75 mmFrekans: 50 / 60 HzVoltaj: 230V 1N~Ağırlık: 36 kgElektrik Gücü: 3 kWEbatlarEn: 600 mDerinlik: 669 mmYükseklik: 427 mm..
Elektrikli Arianna Bakerlux Patiseri Fırın 4 Tepsili,Unox Bakerlux SHOP.Pro Arianna Fırın, Elektrikli,  4 Tepsi Kapasiteli, 46x33 cm,UNOX profesyonel elektrikli fırın, Unox fırın Arianna LED Bakerlux SHOP.Pro bir olan nem ile profesyonel konveksiyonel fırını. Bu, önceden hazırlanmış büyük ekmekler veya dondurulmuş puf böreği gibi narin bir pişirmeyi sağlar.Unox'un İtalyan markasından çıkan bu hava fırını tasarım ve gücü bir araya getiriyor. Kullanımı kolay ve çok sezgisel, bi..
Unox Bakertop 10 tepsili  Fırın, Elektrikli, Plus,10 Tepsi Kapasiteli,60x40 Ekmek,pasta,unlu mamül  fırını,MASTER.Touch Plus ™, bir fırın için yaratılmış en eksiksiz görsel dil dokunmatik ekrandır. MASTER.Touch ™ kalemiyle pişirme işlemlerinizi çizebilir ve bunları MIND.MAPS programına kaydedebilirsiniz: tüm ortak çalışanlarınızın kullanması için zengin bir deneyim. MULTI.Time fonksiyonu ile, farklı pişirme süreleriyle farklı yiyecekleri aynı anda piş..
KONVEKSİYONEL KOMBİ FIRIN 10 TEPSİ PİŞİRMEPRIME101E ,Genel Özellikler180 dakikaya kadar ayarlanabilen pişirme süresiTüm fonksiyonlar dijital kontrollü20 adet programlanabilir pişirme hafızasıProgram içerisinde ayarlanabilir 5 aşamalı pişirme fonksiyonuSeçim ve ayar butonuManuel veya ayarlanabilir otomatik buhar özelliğiHalojen lambalı fırın iç aydınlatmasıSızdırmaz kapı contasıÇift yöne dönebilen iki hızlı paslanmaz çelik fanKolay temizlenebilir yuvarlatılmış köşeli fırın iç haznesiKapı emniyet ..
PRIME102E – Elektrikli Buharlı Konveksiyonlu Fırın,Genel Özellikler180 dakikaya kadar ayarlanabilen pişirme süresiTüm fonksiyonlar dijital kontrollü20 adet programlanabilir pişirme hafızasıProgram içerisinde ayarlanabilir 5 aşamalı pişirme fonksiyonuSeçim ve ayar butonuManuel veya ayarlanabilir otomatik buhar özelliğiHalojen lambalı fırın iç aydınlatmasıSızdırmaz kapı contasıÇift yöne dönebilen iki hızlı paslanmaz çelik fanHava,buharlı,direkt pişirme özelliği programlanabilir,Kolay temizlenebili..
Prime 061E, Konveksiyonel Elektrikli buharlı Fırın, 6 x GN 1/1Genel Özellikleri180 dakikaya kadar ayarlanabilir pişirme süresiTüm fonksiyonlar dijital kontrollüProgramlanabilir hafızaProgram içerisinde adım kontrollü pişirmeDöner ayar butonuManuel veya otomatik nemlendirme özelliğiFırın içi halojen lamba aydınlatmalıKapıdan ısı geçişini önleyen özel silikon contaÇift yöne dönebilen 2 hızlı paslanmaz çelik fan ile homojen ısı dağılımıKolay temizlenebilir yuvarlak köşeli iç ..
Lainox 7 tepsili fırın,manuel pişirmeLAINOX-ICON- ICEM-071KENDİNİ YIKAYIP TEMİZLEYEN FIRIN Konveksiyonel fırınlar kendi aralarında farklı özellikleriyle tanınır.Konveksiyonel fırın  manuel kontrol.Konveksiyonel fırın dijital kontrol konveksiyonel kuru pişirme,Konveksiyonel nemli pişirme konveksiyonel fırın nemli ve fanlı pişirme.. KODBOYUT (mm)KAPASITEENERJİGÜÇ (Kw)VOLTAJ (V)ICET071Gn 7x1/1 En 7x600x400812x725x935ELK.12,5 Kw400 VICEM071Gn 7x1/1 En 7x600x400812x725x935ELK.12,5 Kw40..
PRIME102G –Gazlı Buharlı Konveksiyonlu Fırın10xGN 2/1 - 20xGN 1/1Genel Özellikler180 dakikaya kadar ayarlanabilen pişirme süresiTüm fonksiyonlar dijital kontrollü20 adet programlanabilir pişirme hafızasıProgram içerisinde ayarlanabilir 5 aşamalı pişirme fonksiyonuSeçim ve ayar butonuManuel veya ayarlanabilir otomatik buhar özelliğiHalojen lambalı fırın iç aydınlatmasıSızdırmaz kapı contasıÇift yöne dönebilen iki hızlı paslanmaz çelik fanKolay temizlenebilir yuvarlatılmış köşeli fırın iç haznesiK..
Vital Prime 202G,Konveksiyonel Gazlı Fırın,20xGN 2/1 - 40xGN 1/1Genel Özellikleri180 dakikaya kadar ayarlanabilir pişirme süresiTüm fonksiyonlar dijital kontrollüProgramlanabilir pişirme hafızasıProgram içerisinde adım kontrollü pişirmeDöner ayar butonuManuel veya otomatik nemlendirme özelliğiFırın içi halojen lamba aydınlatmalıKapıdan ısı geçişini önleyen özel silikon contaÇift yöne dönebilen 2 hızlı paslanmaz çelik fanKolay temizlenebilir yuvarlak köşeli iç kabinKapı aç..
Lainox aroma by Naboo,20 Tepsili konveksiyonel,kombi kombi fırın, pasAroma by Naboo ürünüyle uzaktan kumandalı olarak birden çok seviyede pişirme potansiyelinin tamamından yararlanabilirsiniz. Aroma by Naboo Cloud sisteminde birden çok seviyede pişirme yapmaya yönelik grup makrolarına sahip dosyalar mevcuttur; böylece bu fonksiyona erişim sağlamak son derece basittir. Ayrıca, özel dosyalar oluşturabilirsiniz; sistem operatörü yönlendirir ve yalnızca uygun pişirme özelliklerine sahip ta..
PRIME 202E Konveksiyonlu Fırın, Elektrikli,​Kapasite: 20 adet GN 2/1 - 40 adet GN 1/1 tepsi kapasiteli,Prime Konveksiyonlu Fırın Özellikleri180 dakikaya kadar ayarlanabilir pişirme süresiProgramlanabilir hafızaTüm fonksiyonlar dijital kontrollüProgram içerisinde adım kontrollü pişirmeDöner ayar butonuFırın içi halojen lamba aydınlatmalıManuel veya otomatik nemlendirme özelliğiKapıdan ısı geçişini önleyen özel silikon contaÇift yöne dönebilen 2 hızlı paslanmaz çelik fan ile homojen ısı dağılımıKo..
Vital Prime 061E, Konveksiyonel Elektrikli Fırın, 6 x GN 1/1-40*60 tepsi kiti,Genel Özellikleri180 dakikaya kadar ayarlanabilir pişirme süresiTüm fonksiyonlar dijital kontrollüProgramlanabilir hafızaProgram içerisinde adım kontrollü pişirmeDöner ayar butonuManuel veya otomatik nemlendirme özelliğiFırın içi halojen lamba aydınlatmalıKapıdan ısı geçişini önleyen özel silikon contaÇift yöne dönebilen 2 hızlı paslanmaz çelik fan ile homojen ısı dağılımıKolay temizlenebilir yuvarl..
Rational SelfCookingCenter 61EElektrikli 6 tepsili buharlı kombi fırın Rational iCombi Pro 61E, Sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok daha kolay yapmanıza imkan verir. Selfcooking Center 5 Senses, sıradan bir buharlı kombiden fazlasıdır. 5 duyu ile donatılan fırınlar hisseder, algılar, birlikte ve önceden düşünür, öğrenir ve iletişim kurar.Kuru ısı ile buharın tek bir ünitede kombinasyonu olan bu fırın şu yöntemlerle pişirme yapar:30-130oC aralığında buhar: Buğul..
RATIONAL - iCombi Pro 61G,Gazlı pişirme, 6 tepsili buharlı kombi fırın Rational iCombi Pro 61G,Sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok daha kolay yapmanıza imkan verir.Selfcooking Center 5 Senses, sıradan bir buharlı kombiden fazlasıdır. 5 duyu ile donatılan fırınlar hisseder, algılar, birlikte ve önceden düşünür, öğrenir ve iletişim kurar.Kuru ısı ile buharın tek bir ünitede kombinasyonu olan bu fırın şu yöntemlerle pişirme yapar:30-130oC aralığında buhar: Buğulam..
Rational I Combi Pro 62 G,Konveksiyonel,Kombi Fırın,Gazlı pişirme, 6+6=12  tepsili buharlı kombi fırın, RATIONAL - iCombi Pro 62GSahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok daha kolay yapmanıza imkan verir.Selfcooking Center 5 Senses, sıradan bir buharlı kombiden fazlasıdır. 5 duyu ile donatılan fırınlar hisseder, algılar, birlikte ve önceden düşünür, öğrenir ve iletişim kurar.Kuru ısı ile buharın tek bir ünitede kombinasyonu olan bu fırın şu yöntemlerle pişirme y..
RATIONAL SelfCookingCenter 5Senses Fırın - SCC-62EElektrikli Gn. 6+6= 12 tepsili buharlı kombi fırın :5Senses Fırın - SCC-62E,Sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok daha kolay yapmanıza imkan verir.Selfcooking Center 5 Senses, sıradan bir buharlı kombiden fazlasıdır. 5 duyu ile donatılan fırınlar hisseder, algılar, birlikte ve önceden düşünür, öğrenir ve iletişim kurar.Kuru ısı ile buharın tek bir ünitede kombinasyonu olan bu fırın şu yöntemlerle pişirme yapar:30-130oC..
RATIONAL SelfCooking,Center 5 Senses Fırın - SCC-101E,Elektrikli 10 tepsili buharlı kombi fırın Rational iCombi Pro 101E, sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok daha kolay yapmanıza imkan verir. Selfcooking Center 5 Senses, sıradan bir buharlı kombiden fazlasıdır. 5 duyu ile donatılan fırınlar hisseder, algılar, birlikte ve önceden düşünür, öğrenir ve iletişim kurar.Kuru ısı ile buharın tek bir ünitede kombinasyonu olan bu fırın şu yöntemlerle pişirme yapar:3..
Gazlı 10 tepsili buharlı kombi fırın RATIONAL iCombi Pro 101G, Sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok daha kolay yapmanıza imkan verir. Selfcooking Center 5 Senses, sıradan bir buharlı kombiden fazlasıdır. 5 duyu ile donatılan fırınlar hisseder, algılar, birlikte ve önceden düşünür, öğrenir ve iletişim kurar.Kuru ısı ile buharın tek bir ünitede kombinasyonu olan bu fırın şu yöntemlerle pişirme yapar:30-130oC aralığında buhar: Buğulama, haşlama, kaynatma, buha..
RATIONAL - iCombi Pro 102E,Elektrikli GN 2/1 boyutlarında 10 tepsili buharlı kombi fırın Rational iCombi Pro 102E,Sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok daha kolay yapmanıza imkan verir.Selfcooking Center 5 Senses, sıradan bir buharlı kombiden fazlasıdır.5 duyu ile donatılan fırınlar hisseder, algılar, birlikte ve önceden düşünür, öğrenir ve iletişim kurar.Kuru ısı ile buharın tek bir ünitede kombinasyonu olan bu fırın şu yöntemlerle pişirme yapar:30-130oC aralığı..
RATIONAL - iCombi Pro 102G,Rational SelfCookingCenter 102G,Gazlı 20 tepsili buharlı kombi fırın RATIONAL iCombi Pro 102G,Sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok daha kolay yapmanıza imkan verir.Selfcooking Center 5 Senses, sıradan bir buharlı kombiden fazlasıdır.5 duyu ile donatılan fırınlar hisseder, algılar, birlikte ve önceden düşünür, öğrenir ve iletişim kurar.Kuru ısı ile buharın tek bir ünitede kombinasyonu olan bu fırın şu yöntemlerle pişirme yapar:30-130oC ..
RATİONAL KOMBİ FIRIN SCC 202E / 202G40/20  tepsili Gazlı rational fırın,20x2/1 40 1/1 GN tepsi kapasitesi40 tepsili gazlı fırın300 ile 500 arası günlük yemek sayısı2/1, 1/1 GN için boylamasına raflarÖlçüler: 108,4x99,6x178,2 cmAğırlığı: 370,5 KgGüç: 1,1 KWGazlı 20 tepsili kombi fırın Rational iCombi Pro 202G (GN 1/1 raylarıyla 40 tepsili fırın olarak da kullanılabilir.), sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok dha kolay yapmanıza ..
RATIONAL - iCombi Pro 201G,Rational SelfCookingCenter 201G,Gazlı 20 tepsili buharlı kombi fırın RATIONAL iCombi Pro 102G,Sahip olduğu akıllı özellikleri sayesinde mutfakta işlerinizi çok daha kolay yapmanıza imkan verir.Selfcooking Center 5 Senses, sıradan bir buharlı kombiden fazlasıdır.5 duyu ile donatılan fırınlar hisseder, algılar, birlikte ve önceden düşünür, öğrenir ve iletişim kurar.Kuru ısı ile buharın tek bir ünitede kombinasyonu olan bu fırın şu yöntemlerle pişirme yapar:30-130oC ..
Rational SelfCookingCenter 201E,Rational Kombi Fırın,20 tepsili elektrikli fırın,çok sayıda yemek pişirme ihtiyacı olan Profesyonel aşçıların lezzetinin sırrıdır.Aynı anda farklı yemekleri koku ve tatlarını karıştırmadan pişiren, sizi anlayan, istediğiniz sonuca göre pişiren Dünyanın en iyi fırın markasıdır.Adeta hislerle donatılmış Self Cooking Center 5 Senses özellikleri sayesinde sizi hisseder,algılar, düşünür,öğrenir ve iletişim kurar.Elektrikli20 adet 1/1 GN tepsi kapasitesi150 il..
Rational SelfCookingCenter 202E,çok sayıda yemek pişirme ihtiyacı olan Profesyonel aşçıların lezzetinin sırrıdır.Aynı anda farklı yemekleri koku ve tatlarını karıştırmadan pişiren, sizi anlayan,istediğiniz sonuca göre pişiren Dünyanın en iyi fırın markasıdır.Adeta hislerle donatılmış Self Cooking Center 5 Senses özellikleri sayesinde sizi hisseder, algılar, düşünür,öğrenir ve iletişim kurar.Elektrikli20 adet 2/1 GN tepsi kapasitesi300 ile 500 arası günlük yemek sayısı​GN 2/1 ve GN 1/1 ..
Electrolux Air O Steam Konveksiyonel Kombi 40 Tepsili fırın,( AOS202ETA1-267205 )AOS - Touchline elektrikli air-o-steam kombi fırın, dokunmatik kontrol ekranı, 20xGN2/1, 40GN 1/1 Tepsili,Pişirme modu (otomatik, tarif programlı, veya manual programlı),Air-O-clima, air-o-clean fonksiyonu, HACCP,Ürün ÖzellikleriKireç temizleme fonksiyonu, boylerden kirecin temizlenme işlemi sırasında operatörü yönlendirir ("Ayarlar" modundan).Ray araları 63 mm olan 1 adet GN2/1 araba ve kapı ısı kalkanı ile birlikt..
Salva Taş tabanlı modüler fırınlar işletmenin üreteceği ürünçeşitliliğine ve müşteri sayısına göre seçilecek modüllerden oluşturulur. Modüler EHassas sıcaklık ayarıDijital kontrol paneliElektronik sıcaklık ve güç kontrolüDüşük enerji tüketimiGelişmiş ısı dağıtım sistemiYüksek ısı izolasyonuModüler (ihtiyaca göre büyütülebilir)Kapasite: 3 adet 60 x 40 cm. tepsi. E-20 Pizza Modül : 8x30 cm pizzaOpsiyonel tekerlekli alt stand veya mayalama kabini. Modelİç Ölçüleri / BoyutGü..
Salva Taş tabanlı modüler fırınlar işletmenin üreteceği ürün çeşitliliğine ve müşteri sayısına göre seçilecek modüllerden oluşturulur. Modüler EMHassas sıcaklık ayarıDijital kontrol paneliElektronik sıcaklık ve güç kontrolüDüşük enerji tüketimiGelişmiş ısı dağıtım sistemiYüksek ısı izolasyonuModüler (ihtiyaca göre büyütülebilir)Kapasite: 2 adet 60 x 40 cm. tepsi. Pizza Modülü: 4x30 cm pizzaOpsiyonel tekerlekli alt stand veya mayalama kabini.Modelİç Ölçüleri / BoyutGüçAğırlıkE..
SALVA PASTANE FIRINI 9 TEPSİLİ KONVEKSİYONEL FIRIN Kwik-co Serisi, pastane ve fırınlar için yeni bir pişirme dönemini başlatıyor. Gelişmiş dikey çizgili tasarımı, temperli cam gibi en gelişmiş malzemeler ve kaliteli parçalarıyla yeni bir fırın konsepti yarattı.60x40 cm tepsi uyumlu 9 katlı Salva pastane fırını KX-9 premium kontrol panelli ve elektrikli modeldir.Tepsiler Arası boşluk 103mmKWIK-CO fırınları, en yeni nesil malzemeler ve bileşenlerinin kalitesi nedeniyle çok çeşitli ürünlerin p..
Gösterilen: 1 ile 36 arası, toplam: 36 (1 Sayfa)