Menu
Your Cart

Endüstriyel Tip Soğutucular ve Buzdolapları

Sanayi tip buzdolapları , derin dondurucular ,tezgah tip depo tip soğuk dolapları

Portabianco DT-2NGNDik Tip Buzdolabı, 2 KapılıEn uygun koşulları yaratarak gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde tutacak. Kullanımı kolay, verimli, soğutma çözümlerinizi biz düşündük.Buzdolaplarımız yiyeceklerinizi kolayca yerleştirip, saklamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı. Esnek raf yerleşim tasarımı sayesinde istediğiniz yüksekliği kolayca ayarlayabilirsiniz.Portabianca buzdolapları sebze ve meyveleri lezzet ve besin değerlerini koruyarak uzun süre tazelik sağlar.En iyi soğutma ve sıcaklık mu..
Portabianco DT-1NGN Dik Tip Buzdolabı, Tek KapılıEn uygun koşulları yaratarak gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde tutacak. Kullanımı kolay, verimli, soğutma çözümlerinizi biz düşündük.Buzdolaplarımız yiyeceklerinizi kolayca yerleştirip, saklamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı. Esnek raf yerleşim tasarımı sayesinde istediğiniz yüksekliği kolayca ayarlayabilirsiniz.Portabianca buzdolapları sebze ve meyveleri lezzet ve besin değerlerini koruyarak uzun süre tazelik sağlar.En iyi soğutma ve sıcaklık..
Portabianco DT-2DGN Dik Tip Derin Dondurucu, 2 KapılıEn uygun koşulları yaratarak gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde tutacak. Kullanımı kolay, verimli, soğutma çözümlerinizi biz düşündük.Derin dondurucularımız yiyeceklerinizi kolayca yerleştirip, saklamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı. Esnek raf yerleşim tasarımı sayesinde istediğiniz yüksekliği kolayca ayarlayabilirsiniz.Portabianca derin dondurucuları sebze ve meyveleri lezzet ve besin değerlerini koruyarak uzun süre tazelik sağlar.En iyi s..
ondurucu + normal soğutma bir arada : DT-2NDGNDik Tip Mix İki Kapılı: bir kapı normal diğer kapı derin dondurucu Açılabilir menteşeli ön panel monoblok soğutma Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Özel kalıp formlu raf sistemi Dış ortam sıcaklı..
Dik Tip İki Kapılı 40X60 Tepsi buzdolabı :DTT-2NGN Açılabilir menteşeli ön panel monoblok soğutma Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Özel kalıp formlu raf sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Akıllı elektrikli defrost sistemi Sökü..
Dik Tip Tek Kapılı 40X60 Tepsi: DTT - 1NGN Açılabilir menteşeli ön panel monoblok soğutma Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemiPortabianco DTT - 1NGNEn uygun koşulları yaratarak gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde tutacak. Kullanımı kolay, verimli, soğutma çözü..
Portabianco DT-1DGN Dik Tip Derin Dondurucu, Tek KapılıEn uygun koşulları yaratarak gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde tutacak. Kullanımı kolay, verimli, soğutma çözümlerinizi biz düşündük.Derin dondurucularımız yiyeceklerinizi kolayca yerleştirip, saklamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı. Esnek raf yerleşim tasarımı sayesinde istediğiniz yüksekliği kolayca ayarlayabilirsiniz.Portabianca derin dondurucuları sebze ve meyveleri lezzet ve besin değerlerini koruyarak uzun süre tazelik sağlar.En iyi..
Dik Tip Tek Kapılı derin donduruc  (-30°C ) Açılabilir menteşeli ön panel monoblok soğutma Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testiVerimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Özel kalıp formlu raf sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Akıllı elektrikli defrost sistemi Sökülüp temi..
Tek kapılı Dry aged dolap,Dry Aged yöntemi, kaliteli sığır etlerinin, yüzde 80-86 nem ve 0 derece sıcaklıkta, 21 ila 28 gün arasında kendi kemiği üzerinde bekletilmesinden oluşuyor. Etin daha yumuşak olmasını sağlayan bu yöntem, aynı zamanda daha aromatik kokmasını da sağlıyor. Son dönemde büyük bir gelişim göstere, Türk gastronomisinde de Dry Aged yöntemi ile dinlendirilmiş etler tercih edilmeye başlandı.DRY AGED DOLAPLARDA en önemli özellik tuzun bakteri üremesine izin verm..
Eviyeli Bar tip Buzdolabı:Porta bianco TTEV-2N70/TTEV-3N70/TTEV-4N70 Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42° C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası&nb..
Portabianco SBM-2N70 Make-Up Buzdolabı, Mermer Tablalı, 2 Kapılı modelEn iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi.Söküp takılabilen geçmeli özel tasarım tel raf.Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi.Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji,Dış ortam sıcaklığı 42°C - %65 nem,Akıllı elektrikli defrost sistemi,Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası,Elektrikli..
Portabianco SBB-3N70 Yükseltilmiş Make-Up Buzdolabı, 3 KapılıEn iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi.Söküp takılabilen geçmeli özel tasarım tel raf.Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi.Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji,Dış ortam sıcaklığı 42°C - %65 nem,Akıllı elektrikli defrost sistemi,Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası,Elektrikli otomatik..
Dik Tip Buzdolabı, Tek Kapılı; Portabianco DT-1NGN özel imalatEn uygun koşulları yaratarak gıdalarınızı ilk günkü tazeliğinde tutacak. Kullanımı kolay, verimli, soğutma çözümlerinizi biz düşündük.Buzdolaplarımız yiyeceklerinizi kolayca yerleştirip, saklamanızı sağlayacak şekilde tasarlandı. Esnek raf yerleşim tasarımı sayesinde istediğiniz yüksekliği kolayca ayarlayabilirsiniz.Portabianca buzdolapları sebze ve meyveleri lezzet ve besin değerlerini koruyarak uzun süre tazelik sağlar.En iyi s..
Tezgah Tip Dört Kapılı buzdolabı;TT-4N70 porta bianco Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası Akıllı elektr..
Tezgah Tip Mix 5 Çekmeceli-1 Kapılı buzdolabı, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası Akıllı elektrikli ot..
Tezgah Tip Mix İki Kapılı Buzdolabı,Normal Soğutma ve Derin Dondurucu Bir arada, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemiİki ayrı soğutma sistemi,dijital kontol paneli, Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %6..
Tezgah Tip Tek Kapılı buzdolabı :TT - 1N70 Porta bianco  Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürünün 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası Akıllı ..
Portabianco TT-2N70 Tezgah Tipi Buzdolabı, 2 KapılıEn iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi.Söküp takılabilen geçmeli özel tasarım tel raf.Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi.Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji,Dış ortam sıcaklığı 42°C - %65 nem,Akıllı elektrikli defrost sistemi,Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası,Elektrikli otomatik defrost,O..
Portabianco  Tezgah Tipi Buzdolabı, 3 Kapılı: TT-3N70 Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım raf dikmeler Her ürün için 12 gelişmiş gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği yükseltran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi ortam ve sıcaklık koruması ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli ortamların sonuçları … Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası Akıllı elektrikli otomatik defrost Otomatik ..
Tezgah Tip Mix 3 Kapılı Buzdolabı,Normal Soğutma ve Derin Dondurucu Bir arada,Model ; TT-3ND70  Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemiİki ayrı soğutma sistemi,dijital kontol paneli, Dış o..
Tezgah Tip Mix 4 Kapılı Buzdolabı,Normal Soğutma ve Derin Dondurucu Bir arada,Model ; TT-4ND70Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemiİki ayrı soğutma sistemi,dijital kontol paneli, Dış ortam sıcaklı..
Porta Bianco Tezgah Tip Buzdolabı -2/+8En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi.Söküp takılabilen geçmeli özel tasarım tel raf.Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi.Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji,Dış ortam sıcaklığı 42°C - %65 nem,Akıllı elektrikli defrost sistemi,Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası,Elektrikli otomatik defrost,Otomatik su b..
Barista Buzdolabı, Porta Bianco; 2 kapılı,3 kapılı,4 kapılı,TTKV-2N60, TTKV-3N60, TTKV-4N60, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir ..
Cihaz Altı Buzdolabı, 2 Kapılı-Set altı 2 kapılı Buzdolabı,Portabianco CA-2N70 Cihaz Altı Buzdolabı, 2 KapılıEn iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi.Söküp takılabilen geçmeli özel tasarım tel raf.Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi.Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji,Dış ortam sıcaklığı 42°C - %65 nem,Akıllı elektrikli defrost sistemi,Sökülüp temizlen..
Portabianco CA-3N70 Cihaz Altı Buzdolabı, 3 Kapılı,Cihaz altı çekmeceli buzdolabı modeller için fiyat sorunuz.En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi.Söküp takılabilen geçmeli özel tasarım tel raf.Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi.Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Veri..
Cihaz Altı Buzdolabı, 4 Kapılı,Set altı buzdolabı,Portabianco  CA-4N70,En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi.Söküp takılabilen geçmeli özel tasarım tel raf.Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi.Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji,Dış ortam sıcaklığı 42°C - %65 nem,Akıllı elektrikli defrost sistemi,Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası..
Cihaz Altı Kısa Dört Kapılı Buzdolabı,Porta Bianco;CAK-4N70, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji Statik soğutmalıdır En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyeti..
Cihaz Altı Kısa İki Kapılı Buzdolabı,Porta Bianco;CAK-2N70, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji Statik soğutmalıdır En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyetik..
Cihaz Altı Kısa Tek Kapılı Buzdolabı,Porta Bianco;CAK-1N70, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji Statik soğutmalıdır En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyetik..
Cihaz Altı Kısa ÜÇ Kapılı Buzdolabı,Porta Bianco;CAK-3N70, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji Statik soğutmalıdır En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyetik ..
Cihaz Altı Buzdolabı, tek Kapılı-Set altı 1 kapılı Buzdolabı,Portabianco CA-1N70 Cihaz Altı Buzdolabı, tek KapılıEn iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi.Söküp takılabilen geçmeli özel tasarım tel raf.Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi.Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji,Dış ortam sıcaklığı 42°C - %65 nem,Akıllı elektrikli defrost sistemi,Sökülüp temi..
Cihaz Altı Uzun Dört Kapılı Buzdolabı,Porta Bianco; CAU-4N70,Set altı 4 kapılı uzun buzdolabı, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebili..
Cihaz Altı Uzun İki Kapılı Buzdolabı,Porta Bianco; CAU-2N70,Set altı 2 kapılı uzun buzdolabı, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir..
Porta Bianco;CAU-1N70  Cihaz Altı Uzun Tek Kapılı Buzdolabı, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası ..
Cihaz Altı Uzun Üç Kapılı Buzdolabı,Porta Bianco; CAU-3N70,Set altı 3 kapılı uzun buzdolabı, Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42 °C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir ..
Evyeli Tezgah tip buzdolabı,Porta Bianco Evyeli Buzdolabı; TTEV-2N70Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmelerHer ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testiVerimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknolojiEn iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemi Dış ortam sıcaklığı 42° C – %65 nem Sökülüp temizlenebilir manyetik kapı contası Akıllı elektrikl..
Tezgah Tip Kısa Buzdolabı Tek Kapılı,Dar motor gruplu buzdolabı,Daha az yer kaplar,Model; TTK-1N70 Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemiDış ortam sıcaklığı 42° C – %65 nemSökülüp temizlenebilir m..
Tezgah Tip Kısa Buzdolabı 2 Kapılı,Dar motor gruplu buzdolabı,Daha az yer kaplar,Model; TTK-2N70 Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemiDış ortam sıcaklığı 42° C – %65 nemSökülüp temizlenebilir man..
Tezgah Tip Kısa Buzdolabı, 3 Kapılı,Dar motor gruplu buzdolabı,Daha az yer kaplar,Model; TTK-3N70 Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemiDış ortam sıcaklığı 42° C – %65 nemSökülüp temizlenebilir ma..
Tezgah Tip Kısa Buzdolabı, 4 Kapılı,Dar motor gruplu buzdolabı,Daha az yer kaplar,Model;TT - 4N70 Sökülüp takılabilen, geçmeli özel tasarım tel raf dikmeler Her ürün için 12 saatlik gelişmiş bilgisayarlı performans testi Verimliliği arttıran gelişmiş bilgisayarlı teknoloji En iyi soğutma ve sıcaklık muhafaza ile, enerji tüketiminde tasarruf ve kaliteli soğutma sonuçları için tasarlanmış olan hava dolaşım sistemiDış ortam sıcaklığı 42° C – %65 nemSökülüp temizlenebilir manyeti..
Liebherr GGu 1550,Tek kapılı derin dondurucu,Premium Tezgahaltı Dondurucu,143 litre kapasitesi ile endüstriyel mutfaklarınızda dondurucu ihtiyaçlarınızı karşılıyor.AISI 304 kalite paslanmaz çelik dolap ve kapak kaplamasıyla şık bir görüntü de sunuyor. Kapasite: 143 lt​Dış Ölçüler: 600*615*830 mm​İç Ölçüler: 474*443*676 mm24 Saatte Enerji Tüketimi: 0,72 KW​Statik Soğutma SistemiManuel Çözülme Sistemi​Sıcaklık Aralığı: -9 ile -26OC arası​Elektronik Kontrol SistemiHarici Dijital Sıcaklık ..
LIEBHERR Fkvesf 1803,Tezgah altı cam kapılı buzdolabı,BARLAR,BİSTROLAR,RESTAURANTLAR,MARTKETLER,FAST FOOD'LAR  İÇİN İDEALDİR.Liebherr'in Alman mühendisliği cihazları olağanüstü soğutma ve donma performansı sağlar.Verimlilik ve ergonomi göz önünde bulundurularak tasarlanan buzdolaplarımız ve dondurucularımız, taze yiyecekleri ve hazır yemeklerini iyi düzenlenmiş, kolay erişilebilir bir şekilde saklamanıza imkan veren bol miktarda alan sunar.Cepheler, bölmeler ve konteynerler kolay temizlik i..
Tezgah Altı Mini BuzdolabıYüksek teknoloji ile sizler için tasarlanmış dayanıklı ticari buzdolapları, kaliteli, güvenilir, çevre dostu ve düşük maliyetli çözümleri, frigofirik depolamaya ihtiyaç duyan tüm yerler için düşük enerji sarfiyatı ile sunmaktan gurur duyarız.Buzdolaplarımız dünyanın her yerinde ticari mutfakların en yüksek taleplerini karşılayabilir niteliktedir.Dış ortam sıcaklığı +43°C %65 Nem OranıEşit sıcaklık dağılımı için yeni tasarımSıfır ODP enjekte 42 kg/m³ çevre dostu poliüret..
Tezgah altı derin dondurucu,tek kapılı derin dondurucu,: OTS 140Yüksek teknoloji ile sizler için tasarlanmış dayanıklı ticari buzdolapları, kaliteli, güvenilir, çevre dostu ve düşük maliyetli çözümleri, frigofirik depolamaya ihtiyaç duyan tüm yerler için düşük enerji sarfiyatı ile sunmaktan gurur duyarız.Buzdolaplarımız dünyanın her yerinde ticari mutfakların en yüksek taleplerini karşılayabilir niteliktedir.Dış ortam sıcaklığı +43°C %65 Nem OranıEşit sıcaklık dağılımı için yeni tasarımSıfır ODP..
Gösterilen: 1 ile 44 arası, toplam: 44 (1 Sayfa)