Menu
Your Cart

Kahve Makineleri

Kahve Makineleri

Schaerer BARISTA kahve makinası,tam otomatik barista model.Kullanımı ve temizliği kolay tam otomatik. Yeni boyutlarda geleneksel espresso kültürü.GENELÖn ayarlı tarifler, sezgisel kullanım konsepti ve hazırlık işlemlerinin ekran üzerinde görselleştirilmesi,gerekli olan eğitim miktarını en aza indirir, böylece her çalışanın zamanın hemen yanında mükemmel bir espresso hazırlayabilmesi sağlanır.DOKUNMATİK EKRANEntegre dokunmatik ekran sayesinde içecekleri ve ayar parametrelerini ayarlamak çok kolay..
Barista Kit Takımı,Ürün İçeriği:* Latte Art Süt Potu, 0.50 ml* Latte Art Süt Potu, 0.75 ml* Kakao Shaker* Paslanmaz Çelik Tamper Tutucu* Ahşap Saplı Tamper, 58 mm* Termometre * Latte Art Kaşığı, Mavi..
Black Eagle Espresso Kahve Makinesi,Victoria Arduino VA388;     Black Eagle !Espresso makinesinin maksimum sıcaklık dengesini sağlayan teknoloji.Profesyonel bir kahve makinesinde, espresso kalitesini önemli ölçüde etkilediği için sıcaklık son derece önemli bir rol oynar. Sabit sıcaklık mükemmel ve tekrarlanabilir bir sonuç sağlar.Ama nasıl? Yine çalışmalar, araştırmalar ve deneyler yapmanın yanı sıra en iyi baristalarla çalışarak geliştirildiBöylece Barista'nın üç sıcaklık ayarlam..
Bravilor Bonamat Filtre Kahve Makinesi - B5 HWBravilor Bonamat tarafından üretilen ayrı sıcak su musluklu filtre kahve makinesidir. 5 litrelik 2 konteynerden oluşmaktadır. Cafe, bistro, restoran, otel,hava limanı,fast food  gibi işletmelerin kullanabileceği yüksek kalite bir üründür.Sıradan filtre kahve makinelerinden ayırt etmek için otel tipi filtre kahve makinesi, cafe tipi filtre kahve makinesi veya oteller için filtre kahve makinesi gibi terimlerle anılırlar.Digital göst..
Kahve Demleme Seti, Barista Kahve Demleme,İki adet karaf, tutacak, gaz ocağı, ölçü/karıştırma kaşığı, bez filtre ve filtre tutucudan oluşur.Isıya dayanıklı özel üretim camdan yapılmıştır. 3-5 cup espresso ölçeğinde servis imkanı sağlar.Sifon (Syphon) Kahve Tarifi İçin Malzemeler25 gr. orta ince çekilmiş kahve400 ml. su1 adet sifon kahve aletiSifon (Syphon) Kahve Tarifinin Püf NoktasıKahvenizi hazırlamadan önce sifonun içinde yer alan filtreyi sıcak suyla 30 saniye boyunca ıslatın...
La Cimbali S20 – CS10 ;SÜPER OTOMATİK ESPRESSO KAHVE MAKİNESİKullanıcı dostu süper otomatik espresso ve capuccino makinesi7’’ dokunmatik ekran – touch screen24 farklı içecek seçeneği, favoriler ekranı oluşturabilme özelliğiPatentli akıllı boyler teknolojisi (smart boiler technology) buhar ve sıcak su verme kapasitesini %30 oranında hızlandırır.Capuccino system tuşu ile bir tuşla capuccino ve latte elde edebilirsiniz.Benzersiz MilkPs ile fincandaki süt dozunu istikrarlı şekilde elde edebilirsiniz..
Mypresso Auto Espresso Kahve Makinesi,Süper Otomatik Kahve Makinesi,Kolay Kullanımlı Dokunmatik Ekran30 Çeşit Ürün KaydedebilmePatentli Demleme Haznesi SayesindeMükemmel Kahve Hazırlama İmkanıSüt Isıtma Ve Köpürtme Sistemi İdeal Isı ve Kremayı Garanti EderKolay ve Hızlı Temizleme Sistemi Sayesinde Hijyen SağlarKızılötesi Sensörler Sayesinde Posa Haznesi Dolduğunda Sizi UyarırOtomatik Su ÇekebilmeGider Bağlantı SeçeneğiÖndemle İmkanıBy pass Sayesinde Doğru Americano HazırlayabilmeDokunmatik Ekran..
Tam otomatik kahve makinesi; Schaerer  Club coffe machine;kullanımı ve temizliği kolay tam otomatik kahve makinesi.Büyük içecek çeşitliliği ile taze süt veya süt tozu da mümkün kombine edilebilir.İnce bir yapıya ve 50 cm yüksekliğe sahip olması sayesinde, gerektiğinde bir mutfak alanına da entegre edilebilir.Süt sistemi için CleanIT dahil basit temizlik konsepti, Seviye sensörü ile 4,5 lt içme suyu deposu,Taze süt veya süt tozu da mümkün kombine ve birçok özelliği ile farklı deneyim sunmakt..
Valentina Bellezza Espresso Kahve MakinesiValentina Leva model Kahve Makinesini, Italyan’ın Espresso geleneği ile Alman’ın üretim kalitesini birleştirerek ortaya çıkarmıştır.Standart vibrasyonlu pompalı ve çift cidarlı ısıtma teknolojisi sayesinde; Espressonuzu ve Cappuccinonuzu en mükemmel şekilde yapmanıza olanak sağlar.Valentina Leva Paslanmaz Çelik boyler teknolojisi sayesinde buhar ve ısı performansını en üst seviyede tutar.  Standart 58 mm Portafiltre.2000W gücündeki Valentina Leva , ..
Victoria Arduino Venus Bar,   espresso tarihini anlatan el yapımı hacimsel bir espresso makinesidir. Dikey gövdesi, teknik özellikleri ve en iyi malzemelerin kullanımı ile tasarımı ve teknolojisi ile takdir edilen bir kahve makinesidir.Bu güzel makine, Roma panteonunun tanrıçasının adını aldı. Güzelliğin özünü, biçim, zarafet ve zarafetin zenginliğini çağrıştıran bir isimdir.Venüs, Victoria Arduino markasının ihtişamını İkinci Dünya Savaşı'ndan hemen sonra geri..
Victoria Arduino Venus Bar,   espresso tarihini anlatan el yapımı hacimsel bir espresso makinesidir. Dikey gövdesi, teknik özellikleri ve en iyi malzemelerin kullanımı ile tasarımı ve teknolojisi ile takdir edilen bir kahve makinesidir.Bu güzel makine, Roma panteonunun tanrıçasının adını aldı. Güzelliğin özünü, biçim, zarafet ve zarafetin zenginliğini çağrıştıran bir isimdir.Venüs, Victoria Arduino markasının ihtişamını İkinci Dünya Savaşı'ndan hemen sonra geri..
Victoria Arduino Venus Bar,   espresso tarihini anlatan el yapımı hacimsel bir espresso makinesidir. Dikey gövdesi, teknik özellikleri ve en iyi malzemelerin kullanımı ile tasarımı ve teknolojisi ile takdir edilen bir kahve makinesidir.Bu güzel makine, Roma panteonunun tanrıçasının adını aldı. Güzelliğin özünü, biçim, zarafet ve zarafetin zenginliğini çağrıştıran bir isimdir.Venüs, Victoria Arduino markasının ihtişamını İkinci Dünya Savaşı'ndan hemen sonra geri..
Fincan Isıtıcı, 3 raflı,Fincan ısıtıcı tezgah üzerindeki karışıklığı ortadan kaldırır.Fincanları istifler. Isıtır, kuru tutar.Temiz ve hijyen ortam sağlar.Yıkanan ve istiflenen fincanlar kurulanmadığı takdirde ıslaklık nedeniyle bakteri ve koku üretebilir.Fincan ısıtıcı bardağı hem ısıtır hem kurular. Kurularken hijyen sağlar, ısıtıtrken tasarrufa ve çevreye katkıda bulunur.Çay doldurulan her fincan geleneksel olarak sıcak sudan geçirilir.Amaç bardağın soğukluğunu almaktır. Bu iyi niyetli çaba ,..
M 100 ATTIVA HDA TAM OTOMATİK ESPRESSO KAHVE MAKİNESİ TALL CUP/TURBO STEAM 3 GRUPOtomatik espresso kahve makinesiHer bir kafada ayrı ayrı sıcaklık ve basınç ayarı yapabilme ve basıncı da verilen doz süresinde farklılaştırma (düşürme, yükseltme) imkanı3 renk seçeneği: paslanmaz + mat siyah / paslanmaz + beyaz / paslanmaz + parlak alüminyumİleri seviye dokunmatik kafalar ve elektronik göstergeÇift ısı eşanjör ve termal sistemli 10 litre boyler ve her kafa için bağımsız kahve boyleri(400cc/kafa)Kah..
M 100 ATTIVA HDA TAM OTOMATİK ESPRESSO KAHVE MAKİNESİTALL CUP/TURBO STEAM 2 GRUPOtomatik espresso kahve makinesiHer bir kafada ayrı ayrı sıcaklık ve basınç ayarı yapabilme ve basıncı da verilen doz süresinde farklılaştırma(düşürme, yükseltme) imkanı3 renk seçeneği: paslanmaz + mat siyah / paslanmaz + beyaz / paslanmaz + parlak alüminyumİleri seviye dokunmatik kafalar ve elektronik göstergeÇift ısı eşanjör ve termal sistemli 10 litre boyler ve her kafa için bağımsız kahve boyleri(400cc/kafa)Kahve..
La Cimbali M34 SelectronOtomatik Espresso Kahve Makinesi Kolay programlanma ve sıcak su dozajı için mikro prosesör kontrollü Patentli akıllı boyler (smart boiler technology) ısı kayıplarını minimuma indirir Dijital gösterge, USB port girişi 2 standart buhar kollu 2 adet sıcak su seçeneği 1 sıcak su musluklu Makine üzeri 3 ısı ayarlı fincan ısıtıcılı Harici  opsiyonlar : Turbo Steam Milk 4 ve Tall CupGrup Sayısı: 3Voltaj: 380 V TrifazeGüç: 6,2 - 7,3 kW..
La Cimbali M39 Dosatron TE 3 Gruplu Espresso MakinasıOtomatik espresso kahve makinesiThermodrive sistemliPatentli akıllı boyler teknolojisi (smart boiler technology) ısı kayıplarını minimuma indirir.2 standart buhar kollu3 adet sıcak su seçeneği1 sıcak su muslukluDijital göstergeliMakinenin yazılımını güncellemek ya da bilgisayarda yapılan formülleri makineye yüklemek için USB port girişiMakine üzeri 3 ısı ayarlı fincan ısıtıcılıTitanyum gümüş rengi gövdeliBoyler kapasitesi: 15 litreOpsiyonlar:T..
La Cimbali S 30 Perfect Touch Espresso Kahve Makinesi, Süper Otomatik,Kullanıcı dostu süper otomatik espresso ve capuccino makinesi10.4’’ dokunmatik ekran - touch screen24 farklı içecek seçeneği, favoriler ekranı oluşturabilme özelliğiPatentli akıllı boyler teknolojisi (smart boiler technology) buhar ve sıcak su verme kapasitesini %30 oranında hızlandırır.Capuccino system tuşu ile bir tuşla capuccino ve latte elde edebilirsiniz.Benzersiz MilkPs ile fincandaki süt dozunu istikrarlı şekilde elde e..
La Cimbali M26 DT2, Tam Otomatik Espresso Kahve Makinesi, 2 Gruplu, Dijital Panel,Otomatik espresso kahve makinesiUSB girişli, dijital ekranlıStandart üst fincan ısıtıcıKolay programlanma ve sıcak su dozajı için mikro prosesör kontrollüLed aydınlatmalı bas bırak ipi düğme2 döner yönlü uzun buhar kolluŞık ve modern görünümBoyler kapasitesi: 10 litreŞebeke su bağlantılı,model            Enerji          Güç          &nb..
La Cimbali,tekli group,M26 BE DT/1 TAM OTOMATİK ESPRESSO KAHVE MAKİNESİ 1 GRUP• İtalyan malı• Tam otomatik espresso kahve makinesi• Standart ust fincan ısıtıcı• Bas bırak start – stop duğmeli• 2 doner yonlu uzun buhar kollu• 1 sıcak su musluklu• Şık ve modern gorunumlu.-Şebek suyununa bağlanabilir-Ebatlar : 450 x 528 x 548-Ağırlık :  48 Kg.-Elektrik bağlantısı : 380 V ~ 3N-Güç : 3 – 3,5 kW-Boyler Tank Kapasitesi : 5 Litre..
Casadio Undici A2Otomatik Espresso Kahve Makinesi2 GrupluSiyah renkPaslanmaz çelikDozajlı otomatik kahve makinesiMikro prosesör kontrollüÇift buhar çubuğuTek sıcak su muslukluBoyler Tank Kapasitesi: 10,5 ltModelGrupSayısıBoylerKapasitesi (Lt)Güç(kW)ElektrikBağlantısıÖlçüAğırlık(Kg)A/2210.52.8-3.3220V-1N712x528x57057A/2 Tall Cup210.52.8-3.3220V-1N712x528x57057..
La Cimbali Espresso Kahve Makinesi, - S54 DOLCEVITA MILK PS,La Cimbali S54 DOLCEVITA MILK PS Süper Otomatik Espresso ,Cappucciono Makinesi Hakkında,Kullanıcı dostu süperautomatic espresso ve cappuccino makinesi. Patentli "Smart Boiler" teknolojisi buhar ve sıcak su kapasitesi (yaklaşık +% 30) artırır ve yoğun saatlerde sizi bekletmez .ThermoDrive teknolojisi ile donatılmış espresso makinesi, kolayca ayarlanabilir bir grup termal dengeleme sistemi ile istenilen sıcaklıkta su elde edilme..
 SCHAERER ART PLUS COFFE MACHINEKullanımı ve temizliği kolay tam otomatik. Oteller, restoranlar, zincir mağazalar, hızlı servis restoranlar, kafeler, marketler, Havalimanları ve paketler için ideal.Saatlik / günlük 350 bardak çıkışı.https://youtu.be/sEWRU3YScLUEKRAN PANELİ8 tuş, 16 tuş veya 7"TouchIT kullanıcı arayüzü ile esneklik sunmaktadır.GENELOlağanüstü köpük kıvamı yelpazesi (çok sıkıya kadar sıvı) ve çeşitli süt sıcaklıkları önceden ayarlanabilir. Tüm içecekler için bir fincan pozisy..
Athena_Leva_Brass_1KAHVE MAKİNELERİN ATASIMÜTHİŞ ÖTESİ /ÖZEL İMALATGÖVDE EL İŞÇİLİĞİ DÖVME SARI YARI OTOMATİK TULUMBACI MODELSaf formuSaf formu. Değerli, soylu malzemelerden yapılmış bir güçlü, güçlü gövde ve kaporta. Athena Leva değerli ve büyülü bir an içine bir kahve molası döner. yatay, kalıp hacmi ile, Athena Leva türlü yüzeyde rahatça sığar.Rasyonel, doğrusal tarzı ana karakteristik yapmış bir özgün, eşsiz bir parça.Victoria Arduino olan güvenilirlik kriterleri doğrultusunda, Ath..
Schaerer Coffee Soul,Tam otomatik kahve makinesi, 2 adet kahve değirmeni - 1 adet toz ürün haznesi• 8’’ HD renkli dokunmatik dijital ekran ve programlama özelliği• Estetik basınç göstergesi• Otomatik temizleme özelliği• Şebeke suyu bağlantısı• ‘‘Best Foam’’ ödüllü otomatik süt köpük sistemi - ‘‘Powersteam’’ buhar çubuğu• Coast kontrol• USB girişi ile kolay program aktarımıOpsyonel Özellikler:• Extra buhar kazanı• ‘‘Americano’’ için gruptan ayrı s..
AU-12 DEVİRMELİ ÇÖP ÇEKMECESİ “RONDA”Ölçü : 469 x 323 x 629 mm..
 Kahve posa çekmecesi,AG 12 :devrilir tip,tezgah kapağa monte,• Paslanmaz çelik• Kolay temizlenebilirÖlçü : 377x233x299 mm..
Bunn ICBA Infusion Series Filtre Kahve Makinesi​Bunn TF SERVER Thermofresh 5 litre termos ürüne dahildir.Orta ve yüksek kapasiteli modeldirAyarlanabilir, 3 farklı dolum ayarı özelliği bulunur.Dijital ekran, 20 farklı program yapılabiliyor.Thermo Fresh Server model termosa dolum yapıyor. Kahveyi 2 saat standart kalitesinde muhafaza eder.PRE – INFUSION ÖZELLİĞİ: Funnel içersinde yer alan kahveye önce az su püskürtür. Sonrasında daha basınçlı su gelerek dolum tamamlanır (Önce az su verilerek kahved..
LATTE PRO SÜT POTUIsı göstergeliHassas Paslanmaz çelik.Kolay temizlenebilir...
Bravilor Bonamat ;Novo Filtre Kahve MakinesiHızlı Filtre Kahve Makinesi - 1 Pot 1 Paslanmaz çelik Filtre Tava - Lezzetli Hızlı Filtre Kahve - Yüksek Kalitede .Paslanmaz çelik Makine Siyah Desen İle Modern Görünüm - Tam Su ölçümü İle Kaliteli Kahve - Kahve Hazır Sinyali.Manual Su Dolumu sayesinde her yere yerleştirilebilir. Su şebekesine bağlanmasına gerek yoktur.Bravilor Bonamat Novo  modeli daha çok cafe, kahve dükkanı, otel,hava limanları,fast food gibi yüksek sayıda müşteriye hitap eden ..
Bravilor Bonamat Airpot StationTermos servis standıİstediğiniz zaman ofis, otel ,restaurant,kafe,bar,havalimanları,fast food gibi yerlerde düzen içinde taze kahve ikram etmenizi sağlar.Not: Ürün sadece stanttan oluşmaktadır. Termos ve diğer aksesuarlar dahil olmasını isterseniz kompakt fiyat talep ediniz.Ürün Ölçüleri (GxYxD): 615x325x155 mm..
Kahve Değirmeni,Casadio Enea On Demand, Otomatik – İstendiği anda kahve öğütme Dokunmatik ekranlı Ayarlanan dozajları anında taze çekerek kaşığa döker Elektronik doz ayarı, tek ve çift doz ayarıModelBıçakÇapıHazneKapasitesi (Kg)Güç(kW)ÖlçüAğırlık(Kg)ENEA64 MM1.2360 W194x368x51010..
La Cimbali Elective / ATKahve DeğirmeniÖzelleştirilebilir dokunmatik ekran"4.3" dokunmatik ekranın kullanımı kolaydır ve tamamen özelleştirilebilir. Bu, barista'nın takdirine bırakılan görünüm, görünüm ile başlar.Ancak daha fazlası var: sadece birkaç adımda Seçmeli taşlama ayarlarını yapabilirsiniz. Her seferinde istediğiniz sonucu almanızı sağlamak için. Barista ayrıca programların seçilmesinden ve yapılandırılmasından sorumluyken, bir dizi önceden programlanmış ayar da sağlanır. " 4.3” re..
Bravilor Bonamat Matic Filtre Kahve MakinesiBravilor Bonamat Matic, Şebeke bağlantısı sayesinde Matic'te su otomatik olarak doldurulur. Su seviyesinin doğru yönetimi kahvenin lezzet kalitesini garanti eder. Yarım pot demleme seçeneği mevcuttur. Led ışıklı ön seçim programları bir dizi miktar seçeneği sunar. Uyarıcı ışıklar kahvenin hazır olma zamanını ve kireç temizleme zamanının geldiğini haber verir. 2 ısıtıcı taban ve kaliteli filtre pan ile donatılmış konfigürasyon makineyi her yönüyle ..
La Cimbali Magnum On Demand,Kahve Değirmeni,Otomatik – On DemandAyarlanan dozajları anında taze çekerek kaşığa dökerİtalyan MenşeiDokunmatik ekranlıElektronik doz ayarı, tek ve çift doz ayarıMikrometrik ayarlama çubuğuYükseklik ayarlı çatalDöküm parlak alüminyum gövde – gümüş renk bitişliModelBıçakÇapıHazneKapasitesi (Kg)Güç(kW)ÖlçüAğırlık(Kg)MAGNUM ONDEMAND64 MM1.6360 W220x400x60015..
Fiorenzato F64E,& F83EKahve Değirmeni Elektronik kahve değirmeni Ayarlanan dozajları anında taze çekerek kaşığa döker Mikrometrik ayarlama çubuğuhttps://youtu.be/NPj1NeUsmC4   MODELLERModelBıçakÇapıHazneKapasitesi (Kg)Güç(kW)ÖlçüAğırlık(Kg)F64E64 MM1.5350 W230x615x27013F83E83 MM1.560 W230x615x27015..
CWTF35APS - Air Pot Brewers model,Bunn filtre kahve demleme makinesi,Süresiz tüketim için Bunn uzun tasarımı,Bunn 1.9 ila 3.0 litrelik hava noktalarına (ayrı olarak satılır) doğrudan demlemenizi sağlar. Saatte 7,5 galona kadar lezzetli kahve demleyebilir. Büyük oteller veya catering işlemleri için mükemmel olan Bunn airpot kahve makinesi,değerli servis alanından tasarruf etmenize yardımcı olur,çünkü havayolunu kahve makinesinden self servis istasyonlarınıza veya sunucu alanlarınıza taş..
Fiorenzato F4EKahve Değirmeni Doz ayarlı kahve değirmeni Otomatik Mikrometrik ayarlama çubuğuModelBıçakÇapıHazneKapasitesi (Kg)Güç(kW)ÖlçüAğırlık(Kg)F4E58 MM0.5250 W169x473x2409..
La Cimbali Magnum On DemandKahve Değirmeni Otomatik – İstendiği anda kahve öğütme Dokunmatik ekranlı Ayarlanan dozajları anında taze çekerek kaşığa döker Elektronik doz ayarı, tek ve çift doz ayarı Yükseklik ayarlı çatal Mikrometrik ayarlama çubuğuModelBıçakÇapıHazneKapasitesi (Kg)Güç(kW)ÖlçüAğırlık(Kg)MAGNUM ONDEMAND64 MM1.6360 W220x400x60015..
Türk kahvenizi ödüllü Arzum Okka 'dan içinTürk Kahvesi Geleneği ve Lezzetiyle Fincanınızda!Arzum Okka kahve içme geleneğine getirdiği yenilikle, 500 yıllık ideal lezzeti doğrudan fincanınıza servis eder.Teknik Özellikler• Besleme: 220V - 240V, 50/60 HZ• Gücü: 710WOrtalama Pişirme Süreleri• Standart Pişime: 1-2 Dakika• Yavaş Pişimre: 4-5 Dakika• Su Tankı Kapasitesi: 950 ml (800 ml)• Atık Su Haznesi Kapasitesi: 350 ml• Ürünün Net Ağırlığı: 3.5 kg• Ambalajıyla Ürünün Brüt Ağırlığı: 3.8 kg• Ölçüler:..
Ascaso Dream Espresso Kahve Makinesi - inoxASCASO Ev serisindeki en sembolik kahve makinesi.Marc Aranyó tarafından, 15 yıldan öncesine dayanan bir tasarıma sahip, ancak Dream hala rüyaları süslemeye devam ediyor.Cesur retro estetik siluetine ve çeşitli renk dünyasına dokunmadan,Dream evde mükemmel bir fincan elde etmek için teknolojisini geliştirdi. En yüksek kalitede malzeme (alüminyum, paslanmaz çelik, pirinç) ve minimum plastik kullanımı ile dikatleri üzerine çekiyor.PID versiyonu tamamen pro..
Static Çay Bardağı IsıtıcıBardak ısıtıcı tezgah üzerindeki karışıklığı ortadan kaldırır.Bardakları istifler. Isıtır, kuru tutar.Temiz ve hijyen ortam sağlar.Yıkanan ve istiflenen bardaklar kurulanmadığı takdirde ıslaklık nedeniyle bakteri ve koku üretebilir.Bardak ısıtıcı bardağı hem ısıtır hem kurular. Kurularken hijyen sağlar, ısıtıtrken tasarrufa ve çevreye katkıda bulunur.Çay doldurulan her bardak geleneksel olarak sıcak sudan geçirilir.Amaç bardağın soğukluğunu almaktır. Bu iyi niyetli çaba..
Kahve posalık,çekmeceli,Set üstü kullanımPaslanmaz çelik. Kolay temizlenebilir250 x 375 x 90 mm​Paslanmaz Çelik..
ANKASTRE SÜT POTU DUŞLAMA ÜNİTESİModel : RNS-L Sut potu, bardak vs. icin basınclı on duşlamaAnkastre modelSu bağlantısı: ½Ölçü (mm)  381 x 178 x 22..
SET ÜSTÜ-ANKASTRE SÜT POTU DUŞLAMA ÜNİTESİModel: RNS-SSut potu, bardak vs. icin basınclı on duşlamaAnkastre modelSu bağlantısı: ½Ölçüler ; 210 x 190 x 22..
MINI / MIDI / MAKSI VE DIGERLERI%100 TÜRK MALI - 10 YIL Parça Temin OlanağıMAXI-BUFE®(6 Raf/54 Seçim/513 Adet Ürün Yükleme Kapasitesi)Geniş Çift Katmanlı Low-E Aydınlatmalı Vitrin, MDB Protokol Desteği, Para Üstü İadeli/İadesiz Madeni Para mekanizması, Banknot Mekanizması, Akıllı Kart/Anahtar (Cashless) Ödeme Sistemleri ya da Jeton ile Çalışma ve kombinasyonlar, Dokunmatik (Kapasitif) Tuş Takımı, Anti-Vandalizm Madeni Para Slotu, Şık ve Kolay Kullanıcı Arayüzlü..
Gösterilen: 1 ile 46 arası, toplam: 46 (1 Sayfa)