Menu
Your Cart

Dondurma Makineleri, Krema Makineleri,

Dondurma Makineleri, Krema Makineleri,

130 Kg Tam Otomatik Krema Yapma Makinası,CHEF CREAM 130 TTi,Valmar TTi serisinin çok fonksiyonlu, son nesil elektronik krema makinası Chef Cream'i sunar.Chef Cream TTi, şekerleme, dondurma, çikolata gibi çok geniş yelpazedeki ürün çeşitlerini pastörize eder, pişirir, karıştırır, soğutur ve muhafaza eder. Maksimum hijyen seviyesi, kullanım kolaylığı, hızlı imalat ve bitmiş ürünlerdeki yüksek kalite; Chef Cream TTi teknolojik yeniliklerinin sayesinde garanti altındadır.Kulanıldığı Alanlar ; Gıda S..
Tam Otomatik Krema Yapma MakinasıCHEF CREAM 30 TTiValmar TTi serisinin çok fonksiyonlu, son nesil elektronik krema makinası Chef Cream'i sunar. Chef Cream TTi, şekerleme, dondurma, çikolata gibi çok geniş yelpazedeki ürün çeşitlerini pastörize eder, pişirir, karıştırır, soğutur ve muhafaza eder. Maksimum hijyen seviyesi, kullanım kolaylığı, hızlı imalat ve bitmiş ürünlerdeki yüksek kalite; Chef Cream TTi teknolojik yeniliklerinin sayesinde garanti altındadır.Kulanıldığı Alanlar ; Gıda Sektörü, D..
Tam Otomatik Krema Yapma Makinası,CHEF CREAM 60 TTi,Valmar TTi serisinin çok fonksiyonlu, son nesil elektronik krema makinası Chef Cream'i sunar.Chef Cream TTi, şekerleme, dondurma, çikolata gibi çok geniş yelpazedeki ürün çeşitlerini pastörize eder, pişirir, karıştırır, soğutur ve muhafaza eder. Maksimum hijyen seviyesi, kullanım kolaylığı, hızlı imalat ve bitmiş ürünlerdeki yüksek kalite; Chef Cream TTi teknolojik yeniliklerinin sayesinde garanti altındadır.Kulanıldığı Alanlar ; Gıda Sektörü, ..
Paslanmaz çelik kazanlı mikser.-Birbirinden farklı 25 tipte dondurma yapma özelliği.-Dijital sayaç sayesinde günlük satışı kontrol etme özelliği.-Şık tasarımlı dijital ekranı sayesinde kolay kullanım özelliği.-Saatte 18-25 lt. dondurma yapabilme özelliği.-Tekerlekleri sayesinde kolay taşınabilir.-Biri miks olmak üzere 3 koldan dondurma verme özelliği.-Kendi kendini yıkama özelliği.Ebat(mm): 540x680x780Güç(kW): 1,8Kapasite (Lt): 18-25..
Kremalarınızı soğutmak için taşa sermeye son, artık PASTÖRİZE ve HOMOJENİZE edilmiş krema yapacaksınız...Ribot ile kremanızı kaynatın pişirin ve hızla soğutun, yönetmeliklere uygun sağlıklı ve pastörize krema yapın,Hazır krema yerine kendi pişirdiğinizi size özel kremalarınız ile müşterileriniz damaklarında sizi hatırlatacak tatlar bırakın,Supangle, keşkül, kazandibi, sütlaç vb. tüm sütlü tatlılarınızı pişirin ve soğutun, doğrudan kaplarınıza doldurun,Çikolata temperleyin, dekor çikolatalarınızı..
Pastörizatör makinesi 120 Kg, ( 40-120 kg arası )SWEETY 130 TTi,Valmar’ın yenilikçi pastörizasyon makineleri, üstün kalite, verimlilik ve güvenirlik sunarken, karışımı idare etmede profesyonel ihtiyaçları (hazırlama, pastörizasyon, emülsiyon, depolama, olgunlaştırma prosesleri) karşılamaktadır.Yeni PLC yönetim sistemi sayesinde, Sweety TTi 29 farklı program ile ısıl işlemleri gerçekleştirmektedir. Dahası, özel ihtiyaçları karşılamak üzere isteğe göre uyarlanabilir programlar elde edilmektedir.Sw..
Pastörizatör makinesi 175 Kg,( 60-175 kg arası )SWEETY 180 TTiValmar’ın yenilikçi pastörizasyon makineleri, üstün kalite, verimlilik ve güvenirlik sunarken, karışımı idare etmede profesyonel ihtiyaçları (hazırlama, pastörizasyon, emülsiyon, depolama, olgunlaştırma prosesleri) karşılamaktadır.Yeni PLC yönetim sistemi sayesinde, Sweety TTi 29 farklı program ile ısıl işlemleri gerçekleştirmektedir. Dahası, özel ihtiyaçları karşılamak üzere isteğe göre uyarlanabilir programlar elde edilmektedir.Swee..
Pastörizatör Makinesi 60 kg,SWEETY 60 TTiValmar’ın yenilikçi pastörizasyon makineleri, üstün kalite, verimlilik ve güvenirlik sunarken, karışımı idare etmede profesyonel ihtiyaçları (hazırlama, pastörizasyon, emülsiyon, depolama, olgunlaştırma prosesleri) karşılamaktadır.DONDURMA-ŞEKERLEME PASTACILIK-ÇİKOLATA GIDA İŞLEMEYeni PLC yönetim sistemi sayesinde, Sweety TTi 29 farklı program ile ısıl işlemleri gerçekleştirmektedir. Dahası, özel ihtiyaçları karşılamak üzere isteğe göre uyarlanabilir prog..
Saatte 110 kg Dondurma Yapma Kapasitesi.Snowy 18TTi,  Valmar’ın Snowy TTi serisinin büyük boy ürünüdür.Benzersiz ve rakipsizdir.Teknolojik yenilik, güvenirlilik ve iyi fiyat performans oranının yanında, çok esnek üretim oranı (min. ve maks. üretim kapasitesi) ve dondurma kıvamında yüksek kalite standartları sunar.Bu özellikler onu kendi sınıfında eşsiz kılar.Valmar, devam eden araştırmalar, yenilikler ve uzun ömürlü uzmanlık sayesinde yeni nesil ve tamamen elektronik olarak kontrol edilen y..
Saatte 150 kg Dondurma Yapma Kapasitesi.Snowy 27TTi, Valmar’ın Snowy TTi serisinin büyük boy ürünüdür.Benzersiz ve rakipsizdir.Teknolojik yenilik, güvenirlilik ve iyi fiyat performans oranının yanında, çok esnek üretim oranı (min. ve maks. üretim kapasitesi) ve dondurma kıvamında yüksek kalite standartları sunar.Bu özellikler onu kendi sınıfında eşsiz kılar.Valmar, devam eden araştırmalar, yenilikler ve uzun ömürlü uzmanlık sayesinde yeni nesil ve tamamen elektronik olarak kontrol edilen ya..
Toplu Üretim  Dondurma Yapma Makinesi:  SNOWY 5 TTiSaatte 30 Kg kapasite.Snowy 5 TTi, Valmar TTi yatay toplu dondurucu serisinin giriş düzeyi modelidir.Sadece Valmar’ın sunduğu mükemmel özellikler olan iyi fiyat – performans oranı, güvenirlilik ve teknik yeniliklere sahiptir. Hem tek fazlı hem de üç fazlı modeli mevcuttur.Sadece Valmar’ın eşi benzeri olmayan üretim esnekliği, uzmanlığı ve teknolojik yenilikleri, yeni nesil yatay toplu dondurucuların yeni çeşidine olanak sağlar.21 ..
Saatte 75 kg Dondurma Yapma Kapasitesi.SNOWY 12 TTiSnowy 12 TTi, Valmar’ın Snowy TTi serisinin orta boy ürünüdür.Benzersiz ve rakipsizdir.Teknolojik yenilik, güvenirlilik ve iyi fiyat performans oranının yanında, çok esnek üretim oranı (min. ve maks. üretim kapasitesi) ve dondurma kıvamında yüksek kalite standartları sunar.Bu özellikler onu kendi sınıfında eşsiz kılar.21 Adet Program4 adet sütlü dondurma programı3 adet meyveli dondurma programı2 adet granita üretim programı6 adet kontrollü çıkış..
Saatte 90 kg Dondurma Yapma Kapasitesi.Snowy 16 TTi, Valmar’ın Snowy TTi serisinin orta boy ürünüdür.Benzersiz ve rakipsizdir. Teknolojik yenilik, güvenirlilik ve iyi fiyat performans oranının yanında, çok esnek üretim oranı (min. ve maks. üretim kapasitesi) ve dondurma kıvamında yüksek kalite standartları sunar. Bu özellikler onu kendi sınıfında eşsiz kılar.21 Adet Program4 adet sütlü dondurma programı3 adet meyveli dondurma programı2 adet granita üretim programı6 adet kontrollü çıkış programı5..
Soft Dondurma Makineleri - C716Yumuşak servis dondurucu, büküm, pompa, ısıl işlemTüm popüler yumuşak servis çeşitlerini, donmuş yoğurt ve şerbeti sunun. İki ayrı yumuşak servis aroması veya her ikisinin eşit kombinasyonunu bir bükülme halinde servis edin.Isıl İşlem sistemi, tam bir sökme ve temizleme gerekmeden önce süt ürünlerini iki haftaya kadar güvenli bir şekilde muhafaza etmek için günlük bir ısıtma ve soğutma döngüsü sağlar. Isıl İşlem dondurucuları gıda güvenliği, ürün atığı, b..
Soft Dondurma Makineleri - C723Kısa Model,Yumuşak servis dondurucu, ikiz bükümTüm popüler yumuşak servis çeşitlerini, donmuş yoğurt ve şerbeti sunun. İki ayrı yumuşak servis aroması veya her ikisinin eşit kombinasyonunu bir bükülme halinde servis edin.KapasiteEtki Kapasitesi395 porsiyon / saat25x2 konilerKurulumTezgah (Zemin - isteğe bağlı araba ile)Hazne Boyutu13,2 litre x2Genişlik592 mmDerinlik858 mmYükseklik927 mmNet ağırlık226,8 kilo..
Krem Şanti Makinesi OtomatikCREAMY 5,5 Litre Seferde,Valmar, tüm gelato yapıcılarının, pastane aşçılarının ve baristaların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve üretilen yeni krem şanti makinesi serisi Creamy'i sunuyor.Dondurma, Pasta,kahve,Pastaneler için idealdir.ÖzelliklerKapasite: 5 litre.Hızlı: Tüm Creamy modelleri 50 saniyeden daha kısa bir sürede 1 kg’lık krem şanti ​​verir.Hijyenik: Kase, pompa, dökme ünitesi, uç – tüm bileşenleri toksik olmayan malzemelerden imal e..
Krem Şanti Makinesi OtomatikCREAMY 2,2 Litre Seferde,Valmar, tüm gelato yapıcılarının, pastane aşçılarının ve baristaların ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmış ve üretilen yeni krem şanti makinesi serisi Creamy'i sunuyor.ÖzelliklerKapasite: 2 litre.Hızlı: Tüm Creamy modelleri 50 saniyeden daha kısa bir sürede 1 kg’lık krem şanti ​​verir.Hijyenik: Kase, pompa, dökme ünitesi, uç – tüm bileşenleri toksik olmayan malzemelerden imal edilmiştir, kolayca çıkarılabilir ve/veya söküle..
SNOWY 7 TTiSaatte 45 kg Dondurma Yapma Kapasitesi.Snowy 7 TTi, Valmar’ın Snowy TTi serisinin orta boy ürünüdür.Benzersiz ve rakipsizdir.Teknolojik yenilik, güvenirlilik ve iyi fiyat performans oranının yanında, çok esnek üretim oranı (min. ve maks. üretim kapasitesi) ve dondurma kıvamında yüksek kalite standartları sunar.Bu özellikler onu kendi sınıfında eşsiz kılar.21 Adet Program4 adet sütlü dondurma programı3 adet meyveli dondurma programı2 adet granita üretim programı6 adet kontrollü çıkış p..
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)