Menu
Your Cart

Bulasik Yikama Makineleri

Bulasik Yikama Makineleri

Porta Bianco bardak yıkama makinesiPBW 400 – Bardak Yıkama Makinesi Estetik tasarım Paslanmaz gövde Kolay kontrol paneli kullanımı Durulama ve yıkama kollarının özgün tasarımı 3 yıkama programı Düşük maliyetli yedek parçaDijital kontrol paneli,Tam otomatik yıkama durulama modu90,120,180 saniye yıkama modlarıAçıklama Açıklama Hijyenik Yıkama Sistemi√Yıkama Pompası Gücü0,26 kWDış Ölçüler485x510x760 mmYıkama Suyu Sıcaklığı55°CElektrik Bağlantısı220V / 1N / 50..
Sanayi tip bulaşıkhane KonseptSanayi tip bulaşık haneler yaklaşık toplam alan 5 ila 15 m'2 arasıdır1) Bulaşık  ön kabul ve sıyırma ünitesi2) Bulaşık Makinesi giriş tezgahı  / 2 Evyeli 40*50*25 3) Ön yıkama sprey ünitesi / sıcak+ soğuk su girişli , kendinden bataryalı4) Yağ tutucu tank / yağ ayırıcı ünite5) Bulaşık yıkama makinesi  Giyotin tip, 1.000  Tabak -Saat / 500 Adet Tabldot kapasite6) Bulaşık ön yıkama ve  yıkama için Davlumbaz ve havalandırma ,7) Bulaşık yık..
Giyotin Tip Bulaşık Makinesi:PBW 1000 – Porta bianco 1000 tabak bulaşık yıkama makinesi Estetik tasarım Paslanmaz gövde Kolay kontrol paneli kullanımı Durulama ve yıkama kollarının özgün tasarımı Tam otomatik 3 yıkama durulama programı Düşük maliyetli yedek parçaDüşük enerji ile son derece az su tüketimiHijyenik Yıkama Sistemi√Yıkama Pompası Gücü0,76 kWDış Ölçüler690x787x1475 mmYıkama Suyu Sıcaklığı55°CElektrik Bağlantısı400V / 3N / 50HzBoiler Tank Kapasitesi8-..
Tezgahaltı Bulaşık Yıkama Makinesi: Porta bianco bulaşık yıkama : PBW 500  Estetik tasarım Paslanmaz gövde Kolay kontrol paneli kullanımı Durulama ve yıkama kollarının özgün tasarımı 3 yıkama programı Düşük maliyetli yedek parçaPortabianco PBW500 Set Altı Bulaşık Yıkama MakinesiEstetik tasarım,Paslanmaz çelikten imal edilmiş gövde,Kolay kullanım kontrol paneli,4,5 kW boiler rezistansı ile hijyenik yıkama için 82°C ye sabitlenmiş durulama suyu,Her yıkamada 3 lit..
Winterhalter UC-S Set altı Bardak yıkama MakinesiUC Serisi set altı bulaşık makinesi S modeliyle en küçük endüstriyel bulaşık makinesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Küçük boyutlarına karşı Winterhalter'in üstün özelliklerini de barındıran model bardak yıkama makinesi, çatal kaşık yıkama makinesi, bistro yıkama makinesi olarak da kullanılabilmektedir.İlave donanım seçenekleriyle makineyi daha da istediğiniz hale getirebilirsiniz. UC Serisi - parıldayan yıkama sonuçları için ekonomik bir çözü..
Winterhalter UC-L Set altı Bulaşık yıkama MakinesiUC Serisi set altı bulaşık makinesi L modeliyle geniş model endüstriyel bulaşık makinesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Winterhalter'in üstün özelliklerini barındıran model bardak yıkama makinesi, çatal kaşık yıkama makinesi, bistro yıkama makinesi veya endüstriyel bulaşık makinesi olarak da kullanılabilmektedir. İlave donanım seçenekleriyle makineyi daha da istediğiniz hale getirebilirsiniz. UC Serisi - parıldayan yıkama sonuçları ..
Winterhalter  Set altı Bulaşık MakinesiUC-XL model.UC Serisi set altı bulaşık makinesi L modeliyle geniş model endüstriyel bulaşık makinesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Winterhalter'in üstün özelliklerini barındıran model bardak yıkama makinesi, çatal kaşık yıkama makinesi, bistro yıkama makinesi veya endüstriyel bulaşık makinesi olarak da kullanılabilmektedir. Kirlenme derecesi ve yıkanmakta olan parçanın türüne göre otomatik olarak ayarlanan üç standart yıkama programı var..
Winterhalter PT-XL Giyotin Tip Bulaşık Makinesi500 x 600 mm basket büyüklüğü ve 560 mm giriş yüksekliğiyle PT-XL giyotin tip bulaşık makinesi, GN-2/1 gastronorm kaplar ve Euronorm basketlerin çoğu tür bulaşık için yeterli alanı sunar. Uygulamaya bağlı olarak sofra takımı parçaları, bistro bulaşıkları, bardaklar veya çatal bıçak takımı parçaları için bulaşık makinesi şeklinde PT-XL de kullanılabilir. Eliptik yıkama alanları, VarioPower yıkama basıncı ayarı ve yenilikçi tam akışlı filtrasyon,..
Winterhalter  Giyotin Tip Bulaşık MakinesiPT-M seri;Winterhalter PT-M giyotin tip bulaşık makinesi, çoğu tür sofra takımı parçaları için yeterli alanı sunar. 500 x 600 mm basket boyutunda PT-L giyotin tip bulaşık makinesi, pizza tepsileri ve gastronorm kaplara kadar olan çoğu tür sofra takımı parçaları için yeterli alan sunar. Uygulamaya bağlı olarak bulaşık makinesi, bistro bulaşık makinesi, bardak yıkama makinesi veya çatal bıçak yıkama makinesi şeklinde kompakt makine modeli de kullanıla..
Winterhalter ; Giyotin Tip Bulaşık Yıkama MakinesiPt 500Giyotin tip bulaşık makinesi PT Serisinin giriş seviyesi modeli olan PT-500 giyotin tip bulaşık makinesi iyi yıkama sonuçları için giriş seviyesi model olarak güvenilirlik ve etkileyici yıkama sonuçları sağlar. Eliptik yıkama alanları yüzeyin en iyi şekilde kapsanmasını sağlar. Ek olarak, Mediamat bulunan dört aşamalı verimli bir filtrasyon iyi sonuçlar garanti eder.LCD ekranlı bir kontrol paneli, kolayca işletilmesine imkan sağlar. Ki..
Winterhalter  Kazan  Tepsi Yıkama Makinesi: GS 640MÜKEMMEL YIKAMA SONUÇLARIİster Protein, ister nişasta veya yağ olsun: UF, oldukça yoğun ve inatçı kirlerin de üstesinden gelir. Yüksek performanslı yıkama sistemi, 1 bar'a kadar çıkan su basıncı ve ıslatma programıyla mutfak aletlerinin profesyonel bir şekilde yıkanması için tasarlanmıştır.KALİTE VE GÜVENİLİRLİKMutfak aleti yıkama, zorlu alanda bulaşık yıkama demektir. UF serisi bunun için özel olarak tasarlanmıştır: Yüksek malzeme kali..
Winterhalter  Konveyörlü Bulaşık MakinesiSTR 110Tek tanklı STR 110 konveyörlü bulaşık makinesi yüksek performanslıdır ve küçük bir boyuttan büyük miktarda güç sunar. Yük büyüklüğü ve artık derecesine göre iki taşıma hızından birini seçebilirsiniz. Yüksek performanslı yıkama sistemiyle birlikte iyi tasarlanmış bir temel filtrasyon, mükemmel yıkama sonuçları sağlar. Makine size yoğun zamanlarda saatte 100 baskete varan yüksek bir performans sunar ve basket kumandalı bölüm etkinleştirme s..
Winterhalter STR 130 Konveyörlü Bulaşık MakinesiWinterhalter Ön Yıkamalı Bantlı Yıkama Bulaşık Makinesi,: STR 130,Tek tanklı konveyörlü bulaşık makinesi, saatte 130 baskete varan yüksek kapasite sunar. Ön yıkama, süzgeç kafesi tarafından filtrelenmesi gereken yemek artığını temizler. Yıkama sonuçları iyi tutulmaya devam ederken makine performansı daha yüksektir. Ana yıkama bölümünde yüksek performanslı bir yıkama sistemi mükemmel yıkama sonuçları sağlar. Yoğunluğun daha düşük olduğu sü..
Winterhalter Giyotin Tip Bulaşık Makinesi; PT-M model.Winterhalter PT-M giyotin tip bulaşık makinesi, çoğu tür sofra takımı parçaları için yeterli alanı sunar. Uygulamaya bağlı olarak bulaşık makinesi, bistro bulaşık makinesi, bardak yıkama makinesi veya çatal bıçak yıkama makinesi şeklinde kompakt makine modeli de kullanılabilir. Eliptik yıkama alanları, VarioPower yıkama basıncı ayarı ve yenilikçi tam akışlı filtrasyon, yıkama sonuçlarının mükemmel olmasını garanti eder. Aktif e..
Winterhalter Tezgah Altı Bulaşık Makinesi,UC-M Serisi;Set altı 500 Tabak bulaşık yıkama makinesi,UC Serisi set altı bulaşık makinesi M modeliyle orta boy endüstriyel bulaşık makinesi olarak karşımıza çıkmaktadır. Winterhalter'in üstün özelliklerini barındıran model bardak yıkama makinesi, çatal kaşık yıkama makinesi, bistro yıkama makinesi veya endüstriyel bulaşık makinesi olarak da kullanılabilmektedir.İlave donanım seçenekleriyle makineyi daha da istediğiniz hale getirebilirsiniz. UC..
ELEKTROLUXSANİTİZASYON VE PERFORMANS • Tesisat basıçnlı boyler, durulama suyunun 82,5C'den yüksek bir sıcaklıkta olmasını sağlayarak durulama kalitesini garantiler (su girişi: 2 bar ve 50C). • Yıkamadan sonra-durulamadan önceki 4 saniyelik (değiştirilebilir) bir duraklama, durulama programının sonunda yıkanmış temiz bulaşıkların üzerine kirli su damlalarının düşmesini önler. • 3 farklı bulaşık yıkama program: Bardaklar ve az kirli ..
Electrolux Bardak Yıkama Makinesi,  EGWXSG ,1 programlıDrenaj pompalı, deterjan ve parlatıcı dispenserliEbatlar: 436x495x670 mmKapasite: Saatte 30 sepet(350-380 mm basketler)Elektrik Gücü: 2700 WVoltaj: 230 V 1N 50 HzAğırlık: 36 kgDahili AksesuarlarBardaklar için kare basket 380x380x150 mmBardak altları(12 adet) için insört 290x90x75 mmKare tip çatal-kaşık kutusu 89x113x113 mm..
Electrolux  Bulaşık Makinesi,Tezgahaltı,Çift Cidarlı,: EUCAIDP,3 Tam otomatik yıkama durulama programlıdır.Güvenli yıkama kontrolü mevcutturÜrün çift cidarlıdırİzolasyonlu, atmosferik boyler(4.5 kW)Drenaj pompalı ve parlatıcı dispenseriKapasite: Saatte 720 tabak3PH, 3 programlı - EUCAIGElektrik Gücü: 5350 WVoltaj: 400 V 3N 50 HzEbatlar: 600x612x850 mmAğırlık: 75 kgDahili AksesuarlarÇatal-kaşık kutusu, sarı18 tabak için bulaşık sepeti48 küçük veya 24 büyük fincan için bulaşık sepeti..
Gösterilen: 1 ile 18 arası, toplam: 18 (1 Sayfa)